Як Авакова «знать» на Полтавщині готується до місцевих виборів депутатів

Виміри
15.07.2020, 16:03

Якщо хтось пропустив історію з гранатою, яка влетіла у вікно офісу ОПЗЖ та «дівчинкою, яка випадково врятувалася», читайте уважно.

Восени 2020 року мають пройти місцеві вибори. В попередньому матеріалі ми розповідали про внутрішні розклади, які склалися в партії «Європейська солідарність». Так, осередок ЄС на Полтавщині перетік під контроль людей близьких до Арсена Авакова та київського криміналу.

В Полтаві ЄС координується одіозним екс-губернатором Головком, – фігурантом численних кримінальних справ та людьми, які цю ж партію фактично потопили на виборах 2019 року, коли їх шеф Аваков майже у відкриту підтримав кандидатуру Володимира Зеленського на виборах Президента.

А тепер ми розповімо ще більш захопливу історію про спробу мезальянсу інших партій та політичних діячів, які перебувають в орбіті впливу того таки Арсена Авакова.

Мова йде, передусім, про очільника ОДА Олега Синєгубова, нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви, екс-мера Полтави Мамая та інших місцевих діячів рангом трохи нижче, які яскраво, можна сказати вибухово, дали старт «виборчій» кампанії.

Отже, якщо хтось в Полтаві пропустив всю цю історію з гранатою, яку влетіла у відчинене вікно офісу ОПЗЖ та «дівчинкою, яка випадково врятувалася, бо вийшла у туалетну кімнату, щоб помити руки», читайте уважно.

Першою серією дешевого «марлезонського балету по-полтавськи», який уважним спостерігачам також нагадує сцени з театру ляльок та гру в наперстки біля базарів, став вихід Киви в ефір одного з центральних телеканалів підконтрольних Віктору Медведчуку.

Для кращого розуміння зазначимо, це вже не перший випадок, коли Ілля Кива в потрібний момент «трубить» про застосування щодо нього чи його «партнерів» бойових гранат.

Як Авакова «знать» на Полтавщині готується до місцевих виборів депутатів_1

Так, ще у 2016 році кандидат в нардепи Кива розповів журналістам історію бойовика – про нападників, які стріляли в нього з автоматичної зброї. А неподалік ще й «вибухнула граната». І нові вибори – нова граната.

Саме так в певних середовищах звикли створювати інформприводи. І навіть будувати виборчі кампанії.

До слова, багато хто, не лише компетентні органи в місті, знали, що гранату кидали люди з кримінального оточення нардепа, яких він раніше «відмазав» від тюрми. Навіть більше, відомо було і про час диверсії. Кілька легких подряпин на ногах у тієї дівчини серйозний аргумент на користь твердження, що всяка випадковість – це ретельно спланована закономірність.

Після інтерв'ю Киви, постраждалу працівницю офісу ОПЗЖ оглянули лікарі швидкої лікарні, не виявивши якихось значних травм – відпустили додому.

Як Авакова «знать» на Полтавщині готується до місцевих виборів депутатів_2

Співробітниця полтавського офісу ОПЗЖ

Але надвечір стало відомо, що дівчину забирають до нейрохірургічного відділення обласної клінічної лікарні. Джерела в обласній лікарні нам повідомили, що директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної адміністрації Віктор Лисак на прохання Іллі Киви змусив їх керівництво покласти «постраждалу секретарку» до палати на 21 день та документально оформити струс мозку.

Ось в такий спосіб Кива намагається отримати у свої руки козирну карту з секретаркою, яка отримала тяжкі травми, та, відповідно, можливість призначати «замовника тяжкого злочину».

Ці всі фокуси Киви мали б давно зацікавити правоохоронні органи, бо Кива фальшує не першу справу, бувши переконаним у власній безкарності.

Але поки що зупинимось на тому, як же працює інформаційна схема розіграна в Полтаві. Саме на хвилі вибуху, де фігурують ОПЗЖ та Кива, і до якого прикута увага суспільства, відбувається представлення кандидата в мери від ОПЗЖ – Оксани Деркач – людини колишнього регіонала Удовіченка (хоча, як відомо, колишніх не буває), тепер близького до екс-очільника Полтави Мамая. А Деркач, нагадаємо, від Удовіченка перейшла до рук Мамая.

До речі, за інформацією яку ми отримали від джерел в ДБР (!!), Мамай, коли втратив посаду міського голови, відвіз Іллі Киві 200 тисяч доларів за сприяння у відновленні на посаді. Але знову посадити Мамая в крісло мера Киві не вдалося, через що він тоді отримав звинувачення в «кидку». Тому, Кива й виставив Деркач як технічного кандидата Мамая, відробляючи борги перед останнім.

Як Авакова «знать» на Полтавщині готується до місцевих виборів депутатів_3

Олександр Мамай – знову балотуватиметься в мери Полтави

Сама по собі схема організувати вибух в офісі з наступним висуванням кандидата в мери від ОПЗЖ, за своїм виконанням, заставляє бажати кращого. Як казав Мюллер з фільму 17 мгновений весны, «тяжело с  непрофессионалами, их просчитать нельзя».

Справді ж професіоналу важко припустити, що виконавці «теракту» біля офісу ОПЗЖ можуть розповісти мало не половині міста про свій зухвалий план.

Краще б вже київські «стратеги» звернулися до харизматичної судді Гольник, яка має в організації постановчих нападів серйозний досвід. Свого часу вона імітувала напад на себе в парку, розмалювавши обличчя фарбою. Дарма, що експертизу, тоді так і не зробили – фарба виглядала як справжня кров. І грала Гольник значно талановитіше за Киву – з почуттям і конгруентною мімікою.

В цілому, Мамай, ОПЗЖ в особі Киви, Синєгубов, Головко неформально на чолі БПП, об'єднання «За народ» (яких виборці часто іменують дещо фривольніше, змінюючи останню літеру в назві), а також Батьківщина, на виборах граючи в різних командах, виконуватимуть одне і теж завдання – проходження в місцеві ради. І створення там більшості лояльної до Арсена Авакова.

Ціна питання міський бюджет в 3,4 мільярда гривень. Плюсуйте сюди аналогічну суму чорного бюджету і вийде дуже серйозна сума. Ось і відповідь на питання – чому перед нами розігрують черговий акт марлезонського балету, ще й намагаються підсилювати страхи громади вибухами гранат.

Але от в успіху наміру Арсена Борисовича у нас виникають величезні сумніви, бо ставку він зробив як раз на тих людей, які довели місто до зубожіння. А сьогодні знову хочуть повернутися до бюджетного корита.

Чого, в свою чергу, можуть не захотіти виборці та не проголосувати. Рейтинг, наприклад ОПЗЖ близько 6 відсотків, що за умовами 5-відсоткового бар'єра, робить їх проходження до ради вкрай непевним.

Ба більше, сама лише постать напівбожевільного Киви з гранатою в руках в рядах партії фанатів Путіна, множить їх політсилу на нуль.

Гіпотеза, що входження Киви в ОПЗЖ – це спецоперація спецслужб з дискредитації агентів Кремля, виглядає все більш переконливою.

Здається, Киві залишилось лише з'явитися на фракції ОПЗЖ у Раду в футболці: «Працюю під прикриттям» або «Батя, я стараюсь».

Мимо того, зауважимо: в ОПЗЖ на центральному рівні є багато розумних людей (звісно Кива до них не відноситься), які потрапили до лав цієї сили з кон'юнктурних, а не ідеологічних міркувань...

Далі у нашій статті ми хочемо підсвітити для читача ще деякі особливості місцевої ієрархії.

На початку травня цього року на Кременчуцькій птахофабриці загинуло 600 тис. курей, які не були вчасно утилізовані. Внаслідок чого, Полтавщина опинилася на межі екологічної катастрофи. З Києва оперативно прибув зв'язковий Авакова – нардеп Кива, якого у костюмі з краваткою у вихідний день покірно очікував Синєгубов.

Як відомо, Арсен Аваков починаючи з 2014 року в особі Валерія Головка контролює Полтавську область. Нинішній очільник області теж людина Авакова.

Ілля Кива виконує роль такого собі наглядача, кур'єра та «барабанщика» багаторукого Арсена Борисовича. Щодо самої птахофабрики, то є інформація, що Кива нещодавно намагався її віджати. Але тепер, звісно, така необхідність відпала, бо щоб якось зам'яти резонансну справу, власникам й так довелося щедро заплатити…

А днями Полтаву, прямуючи з Кременчука до Києва відвідав нардеп з ЄС Княжицький, який «вкушав» обід в компанії Валерія Головка в одному з місцевих закладів. І узгоджував ціну питання щодо висування Головка та його правої руки Керімова в депутати від ЄС.

Як Авакова «знать» на Полтавщині готується до місцевих виборів депутатів_4

Валерій Головко нарядився у фейкову форму генерала-комісара-адмірала, очікуючи на посаду в ЄС 

Отже, виборчий маховик запущено. Для політикуму настає час політичних жнив. А виборцям залишається спостерігати наступні акти марлезонського балету, який, нагадаємо, складається з 16 дійств.

У випадку полтавських виборів, дійств, думаємо, буде більше. І нам буде чого розповісти полтавцям такого, що політикани воліли б тримати за сімома замками. Вже у матеріалі на наступному тижні, ми розповімо про те, як прислужники Віктора Януковича контролюють полтавські ЗМІ.

Ми продовжуємо уважно спостерігати за всією цією політико-клановою грою, в яку намагаються грати посередні по рівню гри «наперсточники». Далі має бути цікаво.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Чергові вибори президента Естонської Республіки відбудуться у сесійній залі Рійґікоґу 30 серпня поточного року.
15 червня, 07:59
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35