Як Бублик «ходив у народ»

ПОЛТАВА
13.10.2014, 13:42
Як Бублик «ходив у народ»

У своєму блозі кандидат у народні депутати Юрій Бублик черговий раз звітував про свої зроблені справи. Розпочав суботній ранок із особистої роздачі своїх агіток, допоміг мешканцям будинків встановити дитячий майданчик, самостійно, мабуть заради фото, порпався у землі, саджаючи деревця. Ну прямо видно, що людина старається на благо громади, чи не так? А насправді ж не так. Ця ситуація черговий раз демонструє двоякість натури пана Бублика. Тільки лінивий не зрозуміє, що така допомога «від щирого серця» вимагає голосу на виборах тих людей, котрих Юрій Васильович обдарував власним візитом.

Деякі написані речі просто вражають самовпевненістю. І читаються, чесно кажучи, з відразою. Такої зухвалої пропаганди ми давно не зустрічали. Очевидно, що пан Бублик уже відчуває наближення виборів і розуміє, що для більшої підтримки потрібно влаштувати «ходіння в народ». А для підкріплення ефекту варто ще розрекламувати свої дії, щоб усі бачили як кандидат у народні депутати піклується про полтавську громаду. Щодо цього конкретного випадку якнайкраще підходить українська приказка: «Як сам себе не похвалиш, то ніхто тебе не похвалить». Видно Юрій Васильович достеменно зрозумів цю істину та за будь-яких обставин дотримується її.

«Присутні на стихійному ринку були приємно здивовані, що депутат сам, особисто звітує перед ними за пророблену роботу, спілкується, пояснює, як голосувати. Я ж жартував: бюлетенів буде два, один з мажоритарниками, кандидатів там багато, а Бублик – один, тож не промахніться! А другий бюлетень – з партіями, там впевнено шукайте № 12», - хвалився у своєму блозі Бублик.

Чесно кажучи, такі гучні заяви справді-таки дратують. Потрібно розмежовувати поняття «слово» і «діло», а перед виборами з’являється таке поняття як «діло заради голосу». От саме останнім і пояснюється така активність пасивних чиновників на кшталт пана Бублика.  


Читайте також:
В Полтаві відбулась перша зустріч клубу «ЯжеМать 24/7».
07:35
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
вчора, 17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
вчора, 11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
вчора, 09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
27 лютого, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
27 лютого, 11:25