Як гадаєте: чому наша влада під час СТРАШНОЇ ВІЙНИ так відверто БИКУЄ?

Опінії
05.11.2022, 10:08
Як гадаєте: чому наша влада під час СТРАШНОЇ ВІЙНИ так відверто БИКУЄ?

У держави є її привілейовані олігархи, і саме вони повинні фінансувати такі коштовні засоби, як бетеери

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Вони розраховують на постійну індульґенцію від суспільства, чи тут щось інше?

Олександр Мирний

• Про смішне і сумне.

Спочатку ти виділяєш два мільярди на телемарафон.

Потім ти на ньому закликаєш запасатись по максимуму ґенераторами, свічками, консервами.

І, нарешті, ти запроваджуєш на ввезення ґенераторів мито і ПДВ, що в сумі збільшує вартість на 30-50% до ціни оптовиків і перекупників.

Виживайте, тєрпіли.

Блискуча комбінація!

І вишенька на тортик.

Притула зібрав гроші на застарілу британську бронетехніку 70-х років ХХ сторіччя.

Все було би добре, якби не одна маленька деталь.

За його розрахунками, кожна одиниця техніки обійдеться донатерам приблизно сто тисяч доларів. От тільки у відкритих джерелах ця техніка продається за ціною 35-50 тисяч доларів.

От на ці два проценти й живе бідося.

• Про ПриватБанк.

У вересні з наших з вами грошей (бо банк державний ), під час війни, здійснено наступні виплати:

Заробітна плата.

1. Голова правління - 1 347 424,66 грн.

2. Заступник голови правління  - 923 312,50 грн.

3. Заступник голови правління - 715 962,72 грн.

4. Заступник голови правління - 3 806 308,41 грн.

5. Заступник голови правління - 1 109 943,88 грн.

6. Заступник голови правління -1 394 475,99 грн.

Винагороди наглядовій раді.

З 1 по 6 - Член наглядової ради, незалежний - 953 963,48 грн.

З 7 по 9 - Член наглядової ради,

Представник держави 580 066,00 грн.

Для всіх інших є телемарафон, із закликами затягнути паски, а для тих, у кого, випадково, ще залишилось пару гривень, - Притула із закликами здавати гроші на "всьо хорошєє, протів всєго плохого".

Так і живемо.

Трохи сумно, мабуть тому що дощ...

• Про нас із вами.

1. Фітнес-тренер отримує на дороги 1.5 мільярда.
Бо близька до очільника Дніпропетровської ОДА.

2. Притула збирає чергових 200 мільйонів.
Бо "бєз лоха жізнь плоха".

Все це відбувається одночасно у воюючій країні.

Перевірити цільове використання коштів що там, що там, влада не має бажання.

Що ж друзі, й далі живемо в режимі "не на часі".

За наші з вами гроші.

Яких стає все менше й менше.

Сподіваюсь, що при свічках у головах багатьох все ж таки розвидниться.

Чи я помиляюсь?

Гарного вечора!

Олександр.

Ostap Drozdov

За два дні українці зібрали на 60 бетеерів.

Зазвичай такі гордівливі новини викликають у наших людей напад самоповаги, ейфорії й до нестямної втіхи. А мені завжди сумно, печально, прикро й тужливо. На тлі 1,5 млрд, які пішли в кишеню постільній партнерці дніпропетровського губернатора, збір коштів на бетеери змушує задуматись.

А ще - на тлі ухваленого держбюджету, де 64 млрд закатають в асфальт, і ця сума перебільшує кошторис 11 профільних міністерств.

Зібрані кошти на бетеери – це 10% від видатків на Єдиний ура-марафон, який повісили на платників податків.

Дивно звучать захоплені вигуки «Цю націю не перемогти!». Радше навпаки: лише страх бути переможеними штовхає народ на відчайдушну купівлю зброї.

Може, бодай тепер, коли вилізли шалені корупційні схеми владоможців, нарешті суспільство поставить питання перед державою, в якої грошей неміряно, почати виконувати свої прямі обов’язки? Чи далі народ самотужки тягнутиме війну, поки жирні морди біля корита не нажеруться?

У держави є її привілейовані олігархи, і саме вони повинні фінансувати такі коштовні засоби, як бетеери.

При мільярдах західної допомоги + військовому податку, який 8 років збирається з кожного українця, доволі дивно, коли прості люди надалі випотрошують свої заощадження, поки батальйон Монако приймає сонячні ванни, а офіс президента мутить бюджетом із 9-ма нулями.

Готовність жертвувати – похвальна й чудова. Але рано чи пізно нація великодушних жертводавців мусить стати нацією вимогливих громадян.

Zoya Kazanzhy

Хроніки країни, яка воює.

1. Компанія «Будінвест Інжиніринг» за час повномасштабної аґресії у 2022 році отримала майже 1,5 мільярда гривень на ремонт доріг. Більшу частину коштів – від Дніпропетровської ОДА. Прикол в тому, що ці кошти отримано не на капітальний ремонт, а на експлуатаційне утримання автодоріг. Компанія на 49 відсотків належить фітнес-тренерці Яні Хланті. Журналісти-розслідувачі зафіксували її регулярні подорожі у компанії з очільником Дніпропетровської ОДА Валентином Резніченко. І, відповідно, певну близькість, яка дозволяє так розкішно заробляти.

2. Учора Верховна Рада проголосувала за 7 мільярдів на будівництво доріг. Вчасно, звісно.

3. Учора Верховна Рада проголосувала за 2 мільярди гривень на фінансування телемарафону «Єдині новини».

4. Видатки на оборону НЕ ЗБІЛЬШИЛИ.

5. Кілька днів тому призначили керівницею Довженко-центру (це кіноархів країни) кінологиню (спеціялістку з поведінки собак) Юлію Каждан. Слідство.Інфо виявило, що вона ще й гіпнотизерка. Ба більше, журналісти навіть записалися до неї на прийом. Вона це охоче робить у робочий час. Але водночас навідріз відмовилася спілкуватися з медія на тему її призначення та досвіду.

6. Кирила Тимошенка, заступника голови Офісу президента, спіймали на тому, що їздить на джипі, який було придбано для військових. Кирило сказав, що він «не броньований». Наче ми з вами збираємо по копійці виключно на броньовані авта.

7. Максим Микитась, один із власників корпорації «Укрбуд», якого затримали за спробу дати рекордний хабар мерові Дніпра, прямим текстом повідомив, що йому допомагав, його захищав та оберігав ще один із заступників голови Офісу Президента Олег Татаров.

8. Український центр оцінювання якости освіти очолив Едуард Цирулік -  близький друг Луцького (керівник Національного авіяційного університету, ексрегіонал, кум Табачника). Освітні експерти стверджують, що це похоронить освітню реформу.

9. Пам’ятаєте про екс-суддю з російським громадянством Бориса Львова? Петиція про позбавлення його громадянства України зібрала необхідне число підписів. Президент не зреаґував у визначені законом терміни. Але згодом все-таки доручив «вивчити питання» Комісії з питань громадянства. Дуже дивно, бо СБУ чітко відповіла вже, що Львов – російський громадянин. Саме через це Верховний суд і звільнив його з роботи.  І поки вчергове «вивчають питання», Львов подав до ОАСК позов про відновлення на посаді. І в нього є майже стовідсоткові шанси, що його поновлять. І це буде своєрідним карт-бланшем для суддів з російським громадянством продовжувати свою «діяльність».

10. Ну, і варто нагадати про той самий сумнозвісний, корумпований і проросійський ОАСК – вже півтора року не можуть поставити на порядок денний президентський законопроєкт про його ліквідацію. Законопроєкт має гриф "невідкладний".

У мене у зв’язку з цим одна ремарка й одне питання.

Ремарка. В росіян щось сакральне пов’язане з лайном. В нашої влади сакральність зарита в дорогах. В наших – краще, звісно. Хоча нам від того не легше.

Питання. Ви там, при владі, ...бнулись усі?

Читайте також:
Опінії
Однією лише примусовою мобілізацією ми не переможемо у цій затяжній війні.
вчора, 18:20
Опінії
Але це «більше» ми повинні створити самі — своєю працею, своїми мізками, своїми потом і кров'ю. Не бруківку перекладати, не тирити гроші...
вчора, 09:05
Позиція
Після окупації Криму, Рустем Умєров отримав російське громадянство та зареєстрував ФОП в органах окупаційної влади півострова
22 квітня, 09:45
Позиція
Технологічна аварія з пожежею сталася на межі балансової приналежності газопроводу Укргазвидобування та Оператора ГТС України
19 квітня, 16:35
Політика
В СБУ заявили, що деякі працівники «поліції ДНР» не колаборанти
19 квітня, 09:13
Політика
Ольгу Кравченко призначили директором юридичного департаменту Державної митної служби
18 квітня, 11:02