Як в Офісі президента гальмують накладення санкцій на росіян

ПОЛІТИКА
27.09.2022, 13:05
Як в Офісі президента гальмують накладення санкцій на росіян

Поки західний світ накладає санкції на російських олігархів та військових злочинців, Україна генерує білий шум.

Місяць тому у Президента Володимира Зеленського пройшла нарада щодо санкцій. На ній були присутні керівники ОП, КМУ та деяких правоохоронних органів.

Як пише ЕП, Зеленський був не в гуморі. Причина - затягування санкцій.

Поки західний світ накладає санкції на російських олігархів та військових злочинців, Україна генерує білий шум.

З російського Forbes “ТОП 200 найбагатших" під санкціями України - 21 особа.

Водночас у списках міжнародних партнерів - удвічі більше.

Після 24 лютого Україна "санкціонувала" лише одного російського олігарха - Євтушенкова.

Результат зустрічі?

Президент заявив про політичну волю для покарання "хороших росіян". НАЗК запропонувало план, який передбачає оголошення всіх пакетів санкцій до січня 2023. Перші в списках – російські олігархи.

Незабаром РНБО може ухвалити перші рішення. У них можуть бути прізвища власників Альфа-банку Фрідмана, Авена та Косогова, а також найбагатшої людини РФ Лісіна.

Чому ОП затягує з санкціями проти росіян?

Чимало санкційних списків тривалий час лежали в ОП. З лютого по серпень 2022 року РНБО проголосувала за низку санкційних списків, але Президент їх не затвердив.

Вони затрималися в заступника голови ОП Андрія Смирнова, який не передав їх на підпис Зеленському.

Таких заблокованих рішень було мінімум десять. Співрозмовник ЕП, дотичний до санкційної політики, стверджує, що загальне їх число сягає 20.

Ще 70 проєктів РНБО відправила на розгляд в Офіс президента, але не отримала назад на голосування.

Серед імен були політики із Сербії, Чорногорії, Киргизії, Чехії, а також гравці російського КВК. Серед компаній – білоруська промисловість та російські видавництва.

Були там і російські депутати та сенатори, силовики і члени тамтешньої Ради нацбезпеки, російські оборонні підприємства.

2 червня РНБО проголосувала за санкції проти директорів ФСБ Олександра Бортнікова і Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна, голів Ради федерації Валентини Матвієнко та Держдуми В'ячеслава Володіна, генпрокурора Ігоря Краснова, начальника генштабу Валерія Герасимова, директора Нацгвардії Віктора Золотова і ще сотні кремлівських посіпак.

У санкційних списках ці люди з’явилися лише через три місяці.

Джерело: Монополіст


Чому Володимир Зеленський не вирішив питання з бізнесом путінських олігархів починаючи з 2019 року ? Чому це питання не було вирішено після початку повномасштабного вторгнення московії в Україну ?

Найвеличніший "Лідор" Всесвіту Володимир Зеленський звинувачує партнерів в тому, що вони мало допомагають Україні.

Але Зеленський забуває, що ЄС запровадив санкції проти Михайла Фрідмана та Петра Авена, Германа Хана та Олексія Кузьмичова... а от РНБО України ці санкції не запровадило ! ЄС вважає, що Фрідман : підриває територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України... а Україна так не вважає ?

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.  

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
В Угорщині, Туреччині та Об'єднаних Арабських Еміратах припинили обслуговувати банківські картки UnionPay, видані «Газпромбанком».
23 листопада, 15:09
Політика
Російський проєкт Arctic LNG 2 скоротив видобуток на газових родовищах майже до нуля через західні санкції на експорт.
12 листопада, 15:36
Економіка
Ельвіра Набіулліна — один із найбільш технічних наших ворогів. Вона вмілий управлінець, завдяки якій економіка РФ досі у чималому плюсі.
06 листопада, 07:10
Політика
Муса Бажаєв залишався власником курорту Forte Village на Сардинії навіть через два місяці після запровадження санкцій.
23 жовтня, 15:35
Політика
У січні-вересні 2024 року Індія закупила 6,1 млн т енергетичного вугілля, що на 26% менше, ніж за аналогічний період 2023 року.
15 жовтня, 15:35
Економіка
Московська біржа найближчим часом вийде із складу акціонерів Казахстанської фондової біржі (KASE).
11 жовтня, 17:15