Як відновити американську допомогу, заблоковану в Сенаті США

Опінії
08 лютого, 15:35
Як відновити американську допомогу, заблоковану в Сенаті США

Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Я знаю, як відновити американську допомогу, заблоковану в Сенаті США.

Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) публічно пообіцяв, що солдата Шабуніна, який проходить фіктивну військову службу в НАЗК, у разі подальшого зволікання з допомогою відкличуть з «відрядження» і відправлять на фронт – разом з молодшим лейтенантом запасу Лємєновим та плоскостопним Жернаковим, які ховаються від ТЦК.

А якщо й це не допоможе — тоді подати запит на екстрадицію чоловіка Дар’ї Каленюк, керівниці «Центру протидії корупції», який за хабар по підроблених документах у березні 2022 року виїхав за кордон, де переховується від мобілізації.

Думаю, що в такому разі американські конгресмени, перелякані долею своїх улюбленців, негайно виділять Україні потрібну суму.

Читайте також:
Опінії
Як Шабунін, Шерембей, Бігус і Стерненко мобілізувалися до 112 окремої бригади ТрО.
10 червня, 11:38
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09
Політика
Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.
09.07.2021, 13:32