Якщо Україна програє, Америка втрутиться у конфлікт — конґресмен Джеффріс

ПОЛІТИКА
07 травня, 21:42
Якщо Україна програє, Америка втрутиться у конфлікт — конґресмен Джеффріс
Фото: Kavkaz Center

Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.

Про це конґресмен Хакім Джеффріс заявив у прямому етері телепрограми «60 Minutes», загостривши увагу глядачів на посиленні допомоги Україні та європейським союзникам. Вашинґтону важливо зберегти єдність Заходу і не дати перемогти російсько-китайській вісі зла.

Лідер демократів пояснив, що у разі, якщо Кремлю вдасться досягти успіху у війні проти України, в Америки не залишиться вибору — «доведеться втрутитися у цей конфлікт військовим шляхом». Інакше кажучи, розпочати бойові дії проти російських окупантів.

«Буду відвертим, ми не можемо дозволити Україні впасти, тому що, якщо це станеться, то існує висока ймовірність того, що Америці доведеться втрутитися в конфлікт. Поясню: нам доведеться втрутитися не просто нашими грошима, а й нашими військовослужбовцями. Слід розуміти, що путін прагне захопити більше територій, щоб відновити Совєцький Союз.

Ось, чому російська агресія становить загрозу і для союзників НАТО. Пригадаймо, що вторгнення РФ до сусідньої Сакартвело не закінчилося на цьому, як і захоплення територій України [Криму, частини Донеччини із Луганщиною — прим. ред.] ще у 2014 році. Тож, чи маємо ми вірити, що на тлі такої послідовної агресії, якщо ми дозволимо путіну досягти успіху в Україні, він зупиниться лише на ній? Звісно, що ні», — заявив конґресмен Джеффріс.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що трампісти обіцяють зробити Україну знову величною. Сам Дональд Трамп обіцяє не допомагати Україні, якщо Європа не буде допомагати так само як і США.

Читайте також:
Політика
Президент США заявив, що нікуди не піде.
05 липня, 18:05
Політика
Байден після дебатів не захотів особисто відповідати, чи повинен він відмовитися від участі у виборах
28 червня, 18:36
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
28 травня, 17:50
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.
03 травня, 21:38
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34