Ялти-2 не буде, Байден домовився з Путіним

СВІТ
17 червня, 11:46
Ялти-2 не буде, Байден домовився з Путіним
Фото: AP News

Кількагодинний саміт Джозефа Байдена і Владіміра Путіна можна сміливо зараховувати до переліку ґеополітичних зрад.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За його словами, для України результати цієї важливої двосторонньої зустрічі загалом ні хороші, ні погані, але Офісу президента все ж варто бути напоготові.

«Говорити про саміт Байдена-Путіна складно з тих даних, що є у медіа. Очевидно лише те, що він відбувся. Просто ми з вами звикли ділити спікерів у західній політиці на наших і не наших. Брак інформації в українських медіа дозволяє це зробити, а всі інші стоп-фактори чомусь від цього не зупиняють. Питання дотримання досягнутих на цьому саміті домовленостей прямо залежить від можливостей КНР впливати на РФ і порушувати угоди в обмін на новий виток лояльності з Пекіном», — зазначив Ярослав Божко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 16 червня у Женеві нічим завершилися переговори та зустріч президента США з кремлівським щуром.

Читайте також:
Україна не має можливості розбудовувати власну суб'єктну економіку, оскільки долю її Національного банку вирішують західні партнери.
22 липня, 07:01
"Останній міністр Майдану" насправді нікуди не пішов, а тільки посунувся, уступивши місце в уряді менш токсичним особам.
17 липня, 16:46
Кожен наступний голова Української держави прагне перевершити попередника у всьому, особливо, коли йдеться про стратеґічне планування.
08 липня, 13:48
Недавня історія з Чорногорією, яку КНР загнав у багатомільйонну боргову яму, нічому не вчить команду Володимира Зеленського.
07 липня, 11:25
Влада РФ знову перейшла від словесних погроз до застосування репресивних дій: у країні заблокували двох VPN-провайдерів – "Opera" і "Vypr".
21 червня, 08:12
Однопартійці Святослава Вакарчука і Кіри Рудик 2 роки боролися з Порошенком і за електоральну нішу "сивочолого" партнера Медведчука.
19 червня, 14:26