Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою

СВІТ
28 липня, 17:00
Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою
Фото: LifeGate

Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?

Виявляється, в Японії вже знайшли та успішно апробували на практиці відповідь на це питання, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на проєкт "One Earth".

Першопрохідцем у вказаній справі виявилися співробітники щоденного видання "Mainichi Shimbunsha", які залучили інноваційні технології у галузі захисту природи та ресайклінгу.

Як з'ясувалося, сторінки окремо взятої газети складаються з уже переробленого, тобто вторинного, або навіть третинного паперу, води, насіння квітів і трав, котрі після потрапляння у ґрунт починають взаємодіяти один з одним інтенсивніше

«Перший примірник ми випустили з друку 4 травня 2016 року і присвятили той номер виключно екологічним новинам. Це був експеримент: надрукувати газету на 100% біологічно розкладаному папері чорнилом на рослинній основі з додаванням насіння, яке після посадки проросте квітами, щоби привабити метеликів та інших запилювачів, або трави для їжі птахів і тварин. Нашим читачам слід тільки порвати газету на дрібні шматочки, посадити їх у ґрунт, а потім полити водою, як ніби вони поливають хатні рослини. Затим процес набере обертів і газета розчиниться», – прокоментували інновацію представники медійного видання  "Mainichi Shimbunsha".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", канадійська приватна медична корпорація "Action First Aid" підготувала і оприлюднила наочний курс із надання невідкладної першої допомоги.

Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою_1
вибір редакції
Читайте також:
Життя
На тлі бойових дій промислові підприємства Запоріжжя перейшли на посилений режим роботи, забувши дотримуватися природоохоронних норм.
05 серпня, 07:01
Війна
Через бомбардування окупантами Азовсталі є загроза повного вимирання біоресурсу Азовського моря.
18 травня, 21:05
Світ
Найбільша річка Європи та "національне надбання" РФ у жахливому стані: замість осетрів у водоймі нині плавають купи небезпечного сміття.
18 лютого, 06:59
Світ
Це вже шостий рік поспіль, коли попередній рекорд був побитий
11 січня, 20:40
Світ
Цей кратер горить уже 50 років
09 січня, 13:52