Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою

СВІТ
28.07.2022, 17:00
Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою
Фото: LifeGate

Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?

Виявляється, в Японії вже знайшли та успішно апробували на практиці відповідь на це питання, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на проєкт "One Earth".

Першопрохідцем у вказаній справі виявилися співробітники щоденного видання "Mainichi Shimbunsha", які залучили інноваційні технології у галузі захисту природи та ресайклінгу.

Як з'ясувалося, сторінки окремо взятої газети складаються з уже переробленого, тобто вторинного, або навіть третинного паперу, води, насіння квітів і трав, котрі після потрапляння у ґрунт починають взаємодіяти один з одним інтенсивніше

«Перший примірник ми випустили з друку 4 травня 2016 року і присвятили той номер виключно екологічним новинам. Це був експеримент: надрукувати газету на 100% біологічно розкладаному папері чорнилом на рослинній основі з додаванням насіння, яке після посадки проросте квітами, щоби привабити метеликів та інших запилювачів, або трави для їжі птахів і тварин. Нашим читачам слід тільки порвати газету на дрібні шматочки, посадити їх у ґрунт, а потім полити водою, як ніби вони поливають хатні рослини. Затим процес набере обертів і газета розчиниться», – прокоментували інновацію представники медійного видання  "Mainichi Shimbunsha".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", канадійська приватна медична корпорація "Action First Aid" підготувала і оприлюднила наочний курс із надання невідкладної першої допомоги.

Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою_1
Читайте також:
Економіка
Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.
07 липня, 16:31
Полтава
На екологічний проєкт виділять ж цілих пів мільйона гривень. Кошти виділено на умовах співфінансування з обласним бюджетом.
27 червня, 08:28
Полтава
Несанкціонований полігон для побутових відходів виявили на околиці Горішніх Плавнів. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
26 червня, 14:54
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23