Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою

СВІТ
28.07.2022, 17:00
Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою
Фото: LifeGate

Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?

Виявляється, в Японії вже знайшли та успішно апробували на практиці відповідь на це питання, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на проєкт "One Earth".

Першопрохідцем у вказаній справі виявилися співробітники щоденного видання "Mainichi Shimbunsha", які залучили інноваційні технології у галузі захисту природи та ресайклінгу.

Як з'ясувалося, сторінки окремо взятої газети складаються з уже переробленого, тобто вторинного, або навіть третинного паперу, води, насіння квітів і трав, котрі після потрапляння у ґрунт починають взаємодіяти один з одним інтенсивніше

«Перший примірник ми випустили з друку 4 травня 2016 року і присвятили той номер виключно екологічним новинам. Це був експеримент: надрукувати газету на 100% біологічно розкладаному папері чорнилом на рослинній основі з додаванням насіння, яке після посадки проросте квітами, щоби привабити метеликів та інших запилювачів, або трави для їжі птахів і тварин. Нашим читачам слід тільки порвати газету на дрібні шматочки, посадити їх у ґрунт, а потім полити водою, як ніби вони поливають хатні рослини. Затим процес набере обертів і газета розчиниться», – прокоментували інновацію представники медійного видання  "Mainichi Shimbunsha".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", канадійська приватна медична корпорація "Action First Aid" підготувала і оприлюднила наочний курс із надання невідкладної першої допомоги.

Японці винайшли газетний папір, що після використання проростає травою_1
Читайте також:
Життя
Без жодних дозвільних документів спритні на руку ділки взялися забруднювати вітчизняну природу. Для них Україна — лише терен споживання.
14 січня, 20:31
Опінії
Рада прийняла закон, що дозволяє місцевим радам скасовувати охоронні зони об'єктів природно-заповідного фонду без громадського обговорення.
11 січня, 09:56
Життя
Влада окремих областей України на свій розсуд (і особистий зиск) вирішує долю народних багатств. Полтавщина серед тих, де нищать природу.
08 січня, 14:54
Життя
Міська влада Фукушіми вирішила розкривати імена мешканців, які неправильно сортують відходи. Там дуже серйозно ставляться до утилізації.
20.12.2024, 21:49
Життя
Минулими вихідними річка Чутівка раптово набула рожево-бурякового відтінку. Жителі б'ють на сполох через погіршення природного стану води.
16.09.2024, 19:21
Полтава
Правоохоронні органи звернулися до вітчизняних слуг Феміди щодо бездіяльності чиновників. Бюрократам вказали на їхнє місце та обов'язки.
04.09.2024, 21:49