Єрмак взяв під контроль НАБУ

Опінії
07.03.2023, 06:55
Єрмак взяв під контроль НАБУ

Головою якого щойно призначили людину Кулеби - заступника і креатури Єрмака.

Журналіст

Ми стали ще на крок ближче до автократії взірця Ердогана чи Орбана, які є прикладом для наслідування для Зеленського і його камарильї.

І після війни нам прийдеться з цим усім давати раду. Якщо ви думаєте, що Захід нам допоможе в цьому - то не сподівайтесь. Бо Захід не буде вирішувати за нас наші внутрішні питання.

Вип*жджувати цю нечисть прийдеться знову нам самим. Як завжди.

Тільки в умовах загибелі десятків тисяч найактивніших і кращих, виїзду за кордон мільйонів, дикої втоми суспільства в цілому та його різкого збіднішання, в умовах розвалених цілих регіонів та майже неіснуючої економіки. Коли купити людський голос буде простіше, ніж новий айфон. І коли купа екзальтованих дебілів будуть вестися на красиві слова Зе, за кулісами яких країна буде перетворюватися на авторитарне болото.

Сказати, що такі новини деморалізують - це не сказати нічого.

Повторюся, мій найбільший вже не нічний, а цілком собі денний кошмар - це те, що після війни не просто нічого не зміниться, а що популістично-злодійкувата влада Зеленського остаточно закабалить країну. Використовуючи риторику в стилі "ну я ж не втік і я тут - президент перемоги". На яку будуть на ура вестися аудиторії єдиного телемарафону, "1+1" та Саш Манекенів. Ті самі, які оно в "Дії" наголосували двома третинами за збереження 8 березня.

А Захід буде змушений з цією владою мати справу, бо ж "переможці". І надто багато вже поставлено на карту під назвою "Україна".

Якщо ви думаєте, що я згущую фарби - погугліть, хто такий свіжопризначений голова НАБУ Кривонос, з ким він пов'язаний. І як без проблем ОПшка змогла протягти його через сито нібито чесної комісії по відбору з міжнародниками.

Ми стрімко скочуємося в лайно. І як з нього вибиратися, стає все менш зрозуміло.

Читайте також:
Полтава
Громада за громадою Полтавщини слуги олігархічного проєкту «Довіра» підминають під себе. Рейдерське захоплення області триває.
09 липня, 13:47
Політика
Як Єрмак став головною людиною для Зеленського.
25 червня, 11:05
Опінії
В умовах тотальної війни це небезпечніше, ніж диктатура, і точно гірше, ніж демократія.
21 червня, 09:32
Позиція
Політтехнологи Єрмака заявили, що путін знову визнає Зеленського «легітимним».
15 червня, 12:09
Політика
Олександр Масюк оголосив, що йде в президенти.
08 червня, 10:05
Політика
Верховна рада України не розглядатиме законопроєкт щодо створення Військової поліції
05 червня, 18:55