Єрмакова помста за «Ваґнерейт» відкриває страшні скрині Пандори

Опінії
27 квітня, 21:49
Єрмакова помста за «Ваґнерейт» відкриває страшні скрині Пандори
Фото: Останній Бастіон

Офіс (п)Резидента вирішив по одному розправитися з публічними інакодумцями. Розпочали з досвідченого розвідника Романа Червінського!

Народний депутат України

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

З Червінським – це не просто помста за "Ваґнергейт". Вдумайтеся, у чому його звинувачують?

Як офіцер ССО він був учасником групи, яка здійснювала спецоперацію з вербовки російського пілота, аби він транспортував в Украіну російський літак. Операція провалилася, як часто буває на війні.

Червінський каже, що на його думку був витік інформації з ГУР. Аеродром, який був визначений точкою для прийому літака, обстріляли ракетами.

Були загиблі серед тих, хто не спустився в сховище. Зараз йому шиють злочинну діяльність, яка призвела до матеріальних збитків (унаслідок бомбардування росіян) і загибелі людей (знову через російські ракети).

Скажіть, а якщо група військових виходить на штурм позицій, втрачає техніку, людей, то це теж буде підставою для притягнення командирів до відповідальності? Тому це не просто помста.

Це прямий натяк всім військовим – будете говорити щось, що не подобається владі, всі можете сісти. Закриємо поодинці, бо зараз ми можемо все.

Цікаво, чи означає це, що в нас вже зараз можна ставити питання про злочинну діяльність чи навпаки – бездіяльність, яка призвела до небачених втрат економіки та найстрашніших людських втрат в ході цієї війни? У випадку вз Червінським український (!) суд (!) сказав, що у бомбардуванні винний він (!), а не росіяни.

А у Бучі, Маріуполі і всіх інших жахіттях теж винен хтось в Україні? Не росіяни? Такими іграми у вседозволеність влади відкриваються страшні скрині Пандори...

Читайте також:
Блоги
Нічого не змінюється в цій країні, навіть під час великої війни. А особливо у поліції, яка чекає на пришестя "русскаго міра" в Одесі.
05 вересня, 16:00
Кримінал
Протестантські священники для Кремля – ще одна загроза внутрішній безпеці чинному режиму почесного терору, успадкованого від СССР.
15 серпня, 16:00
Світ
Голова картвельської держави мусить невідкладно вжити наданих чинною конституцією заходів, аби звільнити політичного в'язня.
10 липня, 17:12
Кримінал
Його могли застрелили працівники КОРДу під час штурму
06 липня, 07:23
Кримінал
У Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.
04 липня, 18:55
Кримінал
У Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону розпочалися слухання щодо викраденого жителя тимчасово окупованого Мелітополя.
08 червня, 20:07