ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів

06.12.2022, 14:00
ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів
Фото: google

Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.

Угода, досягнута представниками Ради ЄС та Європарламенту, стосується пальмової олії, великої рогатої худоби, сої, кави, какао, деревини та каучуку, а також похідних продуктів, таких як яловичина, меблі, шоколад, друкований папір та окремі похідні на основі пальмової олії.

Це означає, що тепер компанії повинні будуть мати та видавати заяву про «належну обачність», що ці товари, розміщені на ринку ЄС, не призвели до вирубки та деградації лісів у будь-якій точці світу, повідомляє EuroNews.

Нові правила спрямовані на те, щоб споживачі, купуючи ці продукти, не сприяли подальшій деградації лісових екосистем. Захист навколишнього середовища в усьому світі, включаючи ліси та тропічні ліси, є спільною метою для всіх країн, і ЄС готовий взяти на себе відповідальність, повідомляють у Європарламенті.

Також проведено роботу над ширшим визначенням деградації лісів, яке включає перетворення первинних лісів або природних лісів, що відновлюються, у лісові плантації або в інші лісові землі та перетворення первинних лісів у посадкові ліси.

Тепер закон має бути офіційно схвалений Європейським парламентом і Європейською радою.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43