ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів

06.12.2022, 14:00
ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів
Фото: google

Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.

Угода, досягнута представниками Ради ЄС та Європарламенту, стосується пальмової олії, великої рогатої худоби, сої, кави, какао, деревини та каучуку, а також похідних продуктів, таких як яловичина, меблі, шоколад, друкований папір та окремі похідні на основі пальмової олії.

Це означає, що тепер компанії повинні будуть мати та видавати заяву про «належну обачність», що ці товари, розміщені на ринку ЄС, не призвели до вирубки та деградації лісів у будь-якій точці світу, повідомляє EuroNews.

Нові правила спрямовані на те, щоб споживачі, купуючи ці продукти, не сприяли подальшій деградації лісових екосистем. Захист навколишнього середовища в усьому світі, включаючи ліси та тропічні ліси, є спільною метою для всіх країн, і ЄС готовий взяти на себе відповідальність, повідомляють у Європарламенті.

Також проведено роботу над ширшим визначенням деградації лісів, яке включає перетворення первинних лісів або природних лісів, що відновлюються, у лісові плантації або в інші лісові землі та перетворення первинних лісів у посадкові ліси.

Тепер закон має бути офіційно схвалений Європейським парламентом і Європейською радою.

Читайте також:
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12 листопада, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09 листопада, 10:12
Життя
Він був скований кригою щонайменше 14 мільйонів років тому. Приголомшливе відкриття сталося завдяки аналізу нових супутникових даних.
28 жовтня, 07:09
Світ
Ліва притока ріки Конґо, що носить назву Рýкі, спантеличила дослідників «чорний континент». В її течії абсолютно нульова видимість.
24 жовтня, 06:12
Кримінал
Двоє посадовців обвинувачуються у перевищенні службових повноважень. Вони спричинили тяжкі наслідки для екосистеми Вінницької області.
06 жовтня, 19:14
Життя
Загальна площа морського льоду довкола холодного континенту досягла рекордно низького рівня. Вона склала 16,96 мільйона км².
26 вересня, 21:27