ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів

06.12.2022, 14:00
ЄС досяг угоди щодо боротьби із незаконною вирубкою лісів
Фото: google

Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.

Угода, досягнута представниками Ради ЄС та Європарламенту, стосується пальмової олії, великої рогатої худоби, сої, кави, какао, деревини та каучуку, а також похідних продуктів, таких як яловичина, меблі, шоколад, друкований папір та окремі похідні на основі пальмової олії.

Це означає, що тепер компанії повинні будуть мати та видавати заяву про «належну обачність», що ці товари, розміщені на ринку ЄС, не призвели до вирубки та деградації лісів у будь-якій точці світу, повідомляє EuroNews.

Нові правила спрямовані на те, щоб споживачі, купуючи ці продукти, не сприяли подальшій деградації лісових екосистем. Захист навколишнього середовища в усьому світі, включаючи ліси та тропічні ліси, є спільною метою для всіх країн, і ЄС готовий взяти на себе відповідальність, повідомляють у Європарламенті.

Також проведено роботу над ширшим визначенням деградації лісів, яке включає перетворення первинних лісів або природних лісів, що відновлюються, у лісові плантації або в інші лісові землі та перетворення первинних лісів у посадкові ліси.

Тепер закон має бути офіційно схвалений Європейським парламентом і Європейською радою.

Читайте також:
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
вчора, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45