ЄС не фінансуватиме ісламістів — МЗС ФРН

СВІТ
08.01.2025, 07:18

Якщо нова влада у Дамаску хоче міжнародного визнання, мусить дотримуватися норм і правил. Ніхто не толеруватиме релігійний фанатизм.

Про це заявила чинна міністерка закордонних справ Німеччини пані Анналена Бербок після офіційного робочого візиту до Сирії. З її слів, на місці поваленого автократичного режиму мусить розквітнути хоча б подоба демократії, де у чоловіків і жінок будуть рівні права й свободи.

Очільниця німецької дипломатії разом зі своїм французьким колегою Жаном-Ноелем Баррó виставили Дамаску чіткі умови для можливого фінансування Європейським Союзом. Релігійний чинник, подібний до афґанських талібів, названо перепоною для отримання грошей.

«Якщо жінки у Сирії у майбутньому не почуватимуться у безпеці, мільйони висококваліфікованих сирійців, які так необхідні для відновлення країни, ніколи не повернуться з-за кордону на батьківщину. Тому цілком зрозуміло, що ні Німеччина, ні Франція, ні ЄС у цілому не фінансуватиме ісламістські структури. Права жінок — це критерій свободи у суспільстві», — наголосила пані Бербок.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, що процес політичної та соціально-економічної стабілізації у Сирії перебуває під патронатом влади Туреччини. Натомість сіоністське угруповання «Ізраїль» у цьому зайва ланка.

Читайте також:
Війна
«Всі посольства лишилися, крім одного».
28 травня, 10:12
Війна
Китай розглядається як важливий гравець у деескалації конфлікту з Іраном.
15 травня, 18:12
Опінії
Рим вимагає вибачень від Трампа. Терпець Мелоні увірвався.
11 травня, 15:28
Кримінал
У Римі затримано колишнього посла Італії в Узбекистані П'єргабріеле Пападіа де Боттіні.
08 травня, 21:28
Політика
Війна в Ірані та суперечки навколо політики Трампа загострили відносини між Римом і Вашингтоном.
08 травня, 18:15
Політика
росія заявила, що бесіда мала конструктивний і діловий характер
05 травня, 21:35