Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані

СВІТ
26.11.2022, 17:48
Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані
Фото: Y-net

Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.

Про це висновується з відкритого листа лідерів єврейської громади Ірану до жителів ісламської республіки, копія якого опинилася у розпорядженні редакції "Останнього Бастіону".

Фактично, адепти юдейської віри, яких офіційно нараховується до 100 тисяч осіб, публічно стали на бік шиїтської військово-політичної диктатури й засудили всенародні протести.

Ініціаторами вказаного листа стала Центральна єврейська громада Тегерана, котра закликала режим посилити терор і репресії проти інакодумців, неправомірно названих "терористами" та "екстремістами".

«Спровоковані недружніми Ірану країнами протести вже призвели до десятків смертей і поранень. Наша країна втрачає не тільки своїх громадян через марну непокору владі, а й зазнає фінансово-економічних втрат. Ми закликаємо всіх, у кого ще присутній здоровий глузд, усіляко закликала триматися якомога далі від дій, які поляризують наше суспільство і роблять його деструктивним», – йдеться у документі.

Показово, але представники єврейської громади Ірану також наголосили, що завжди підкорялися й визнавали обраний верховним лідером (рахбаром) шлях розвитку країни.

«І аятола Руголла Хомейні, і аятола Алі Хаменеї всіляко сприяли нашій діяльності в Ірані. Особливо тоді, коли стало очевидно, що наша Батьківщина – Ізраїль – перетворилася на фашистську диктатуру, яка потурає США. Американці з ізраїльтянами намагаються розхитати ситуацію, про що свідчить сплановане вбивство генерала Касема Сулеймані в Іраку», – додають автори листа.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Держава Ізраїль постачає обладнання для смертоносних іранських дронів типу "Mohajer-6".

Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані_1
Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59