Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані

СВІТ
26.11.2022, 17:48
Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані
Фото: Y-net

Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.

Про це висновується з відкритого листа лідерів єврейської громади Ірану до жителів ісламської республіки, копія якого опинилася у розпорядженні редакції "Останнього Бастіону".

Фактично, адепти юдейської віри, яких офіційно нараховується до 100 тисяч осіб, публічно стали на бік шиїтської військово-політичної диктатури й засудили всенародні протести.

Ініціаторами вказаного листа стала Центральна єврейська громада Тегерана, котра закликала режим посилити терор і репресії проти інакодумців, неправомірно названих "терористами" та "екстремістами".

«Спровоковані недружніми Ірану країнами протести вже призвели до десятків смертей і поранень. Наша країна втрачає не тільки своїх громадян через марну непокору владі, а й зазнає фінансово-економічних втрат. Ми закликаємо всіх, у кого ще присутній здоровий глузд, усіляко закликала триматися якомога далі від дій, які поляризують наше суспільство і роблять його деструктивним», – йдеться у документі.

Показово, але представники єврейської громади Ірану також наголосили, що завжди підкорялися й визнавали обраний верховним лідером (рахбаром) шлях розвитку країни.

«І аятола Руголла Хомейні, і аятола Алі Хаменеї всіляко сприяли нашій діяльності в Ірані. Особливо тоді, коли стало очевидно, що наша Батьківщина – Ізраїль – перетворилася на фашистську диктатуру, яка потурає США. Американці з ізраїльтянами намагаються розхитати ситуацію, про що свідчить сплановане вбивство генерала Касема Сулеймані в Іраку», – додають автори листа.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Держава Ізраїль постачає обладнання для смертоносних іранських дронів типу "Mohajer-6".

Єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
вчора, 18:31
Політика
Аналітики наголошують на небезпеках законопроєкту про єдину систему відеонагляду.
22 лютого, 18:10
Позиція
У Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами.
21 лютого, 17:31
Світ
Наркоімперію Асадів оцінили у $57 мільярдів, приблизно. Офіційну бухгалтерію, самі розумієте, миші з'їли. Непогано, правда ж?
18 лютого, 20:53
Політика
Смерть Алєксєя Навального знаменує остаточний кінець ліберально-демократичних надій у РФ. Хоч на це і робили ставку західні кола.
18 лютого, 15:48
Опінії
Народного депутата Романа Костенка не випустили з України на Мюнхенську безпекову конференцію
16 лютого, 11:43