Євробачення-2021 пропагує дияволопоклонство, — Кіпрська Православна Церква

МИСТЕЦТВО
04 березня, 11:37
Євробачення-2021 пропагує дияволопоклонство, — Кіпрська Православна Церква
Фото: Greek Reporter

Православні священнослужителі закликали владу Республіки Кіпр відмовитися від участі в європейському музичному конкурсі.

Головною причиною називають насадження сатанинської ідеології через пісню "El Diablo" офіційної учасниці від острівної країни Елени Цаґкрину, інформує "Greek Reporter".

Сама співачка у коментарі для преси заявила, що її мета — "спонукати молодь закохуватися у будь-кого поганого, без огляду на стать, але обов'язково такого, як Ель Діабло".

У зв'язку з цим Кіпрська Православна Церква вимагає, щоби компетентні державні органи не тільки скасували виступ країни на цьогорічному Євробаченні, а й обмежили трансляцію музичного конкурсу.

«Священний Синод висловлює глибоку незгоду і розчарування з позицією національної телерадіокомпанії "Cyprus Broadcasting Corporatio" щодо відбору пісні. Вона сприяє глобальному глузуванню з нашої віри, цінностей нашого народу, пропагуючи поклоніння дияволу і водночас вихваляючи фаталістичне підпорядкування людей сатанинській силі», — йдеться в офіційній заяві Кіпрської Православної Церкви.

Керівництво "Cyprus Broadcasting Corporatio" вже оголосило, що пісню ніхто не зніматиме з конкурсної програми "через бажання окремих священнослужителів розпалити параноїдальний релігійний фанатизм".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Фінляндії держслужбовця з питань культури звинуватили у торгівлі людьми.

Читайте також:
Її зіграв швейцарський оркестр
10 вересня, 19:44
У першу п'ятницю червня у полтавському концтерт-голі "Villa Крокодила" відбувся живий виступ рок-гурту "Онейроїд".
06 червня, 09:48
Відкриття 2021 — талановита молодь Полтави.
22 травня, 20:07
П'ятак про «хто до кого — а я до Параски».
06 березня, 09:59
В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.
30.08.2020, 09:01
Зняті перед російською публікою штани — головна заслуга "народного артиста" Потапа.
29.06.2020, 09:48