Байден взявся виконувати гендерні “хотілки” ЛГБТ про зміну статі та аборти

СВІТ
22 лютого, 19:06
Байден взявся виконувати гендерні “хотілки” ЛГБТ про зміну статі та аборти
Фото: Рубрика

Американцям заборонять критикувати збоченців і збочення.

У п'ятницю президент США Джо Байден опублікував заяву, в якій закликав Конгрес «швидко прийняти» Закон про рівність, законопроєкт, який скасовує юридичне визнання чоловічої та жіночої статі, що задовольняє гендерні «хотілки» ЛГБТ і визначає захист ненароджених дітей як дискримінацію під час вагітності.
 
Зокрема Байден заявив:

Я аплодую конгресмену Девіду Чічілліну і всьому Конгресу “з питань рівноправності” за внесення вчора Закону про рівність в Палату представників і закликаю Конгрес якомога швидше ухвалити цей історичний закон.

Якщо закон буде прийнятий, він переверне всю національну культуру в тому вигляді, в якому її знали американці

Очікується, що на наступному тижні Палата представників проголосує за так званий закон про рівність. 

Оглядачі відзначають, що цей закон, якщо він буде прийнятий, переверне національну культуру в тому вигляді, в якому її знали американці. 

Закон задумується як меч для переслідування тих, хто не підтримує нові сексуальні і гендерні ідеології».

«Так званий Закон про рівність - це зловживання законодавчою базою , яке ставить рівність з ніг на голову », - стверджує Райан Андерсон, президент Центру етики та громадської політики (EPPC).

Байден взявся виконувати гендерні “хотілки” ЛГБТ про зміну статі та аборти_1

Він задуманий не як щит для захисту меншин від несправедливої ​​дискримінації, а як меч для переслідування тих, хто не підтримує нові сексуальні і гендерні ідеології».

Гендерна диктатура отримає величезний вплив на приватне життя жінок і дівчаток

Андерсон підкреслив величезний вплив, який отримує гендерна диктатура на приватне життя жінок і дівчаток, а також каральні наслідки, яким релігійні установи та організації будуть піддаватися в його руках: Він приносить у жертву рівність, безпеку і приватне життя жінок, віддаючи перевагу чоловікам, які ідентифікують себе як жінки: якщо цей закон стане законом, у них буде громадянське право ночувати в притулках для жінок, які зазнали побоїв, роздягатися в жіночій роздягальні, і змагатися в жіночій спортивній команді - навіть з дітьми в державних школах.

Ще більших утисків можуть зазнати релігійні установи. 

Так, релігійні школи, агентства з усиновлення та інші благодійні організації зіткнуться з федеральними санкціями за відстоювання природних поглядів на біологію людини та за відстоювання загальноприйнятих біблійних вчень про секс і шлюб.

Андерсон також зазначив, що будь-яка думка про необхідність лікування і неприйнятність операцій для «трансгендерів» буде вважатися «дискримінацією», якщо проєкт закону про рівність таки стане законом.

І будь-яка відмова в підтримці або проведенні аборту тепер буде розглядатися як дискримінація жінок в період вагітності», - продовжив він.

«І ніхто - навіть автори закону - не можуть сказати нам, що буде вимагатися згідно із законом, щоб уникнути навішування ярлику - «дискримінація» в разі «небінарної гендерної ідентичності».

Байден взявся виконувати гендерні “хотілки” ЛГБТ про зміну статі та аборти_2

Террі Шилінг, виконавчий директор Проєкту американських принципів (APP), далі пояснив, що Закон про рівність стане постійним у федеральному законі виконавчого указу Байдена в його перший день на посаді президента щодо «дискримінації за ознакою гендерної ідентичності або сексуальної орієнтації».

Шилінг заявив: Звичайно, це було їхньою метою протягом довгого часу, і ми матимемо дуже погані наслідки, якщо буде прийнятий Закон «Про рівність». 

Серед іншого: спортсменки будуть змушені змагатися з біологічними чоловіками.

Всі американки змушені будуть ділити з чоловіками особистий простір як от ванні кімнати, роздягальні тощо. А релігійні і благодійні організації будуть змушувати відмовитися від своїх переконань або ж опиняться під загрозою закриття.

Шилінг також попередив, що, хоча Закон «Про рівність» малює привабливу картинку намальовану для американців, «кожен член Конгресу повинен визнати», що насправді голосування за нього «є голосуванням проти жінок, особливо жінок і дівчат-спортсменів, а також проти всіх віруючих американців».

Байден взявся виконувати гендерні “хотілки” ЛГБТ про зміну статі та аборти_3

Співробітник EPPC Мері Райс Хессон також прокоментувала далекосяжні наслідки прийняття Закону про рівність, попередивши, що цей захід розширить контроль «федерального восьминога» на «майже всі аспекти життя американців, накладаючи вимоги« гендерної ідентичності », які ефективно пригнічують права жінок за ознакою статі, ставлять під загрозу батьківські права і змушують замовкнути віруючих на площах».

Якщо Закон про рівність стане законом, діти в кожній державній школі в Америці будуть змушені засвоювати всі гендерні ідеологеми.

Студенти будуть змушені замовкнути або святкуватимуть, - коли вчорашній однокласник оголосить, що він «ідентифікує» себе як «дівчину»

Студенти будуть змушені замовкнути або святкуватимуть, - коли вчорашній однокласник оголосить, що він «ідентифікує» себе як «дівчину», і зажадає прийняти душ в роздягальні для дівчаток, змагатися з нею в спорті і зажадає для себе "захисту прав жінок".

«Акт про рівність - це не що інше, як ящик Пандори, який, якщо його відкрити, призведе до руйнівних наслідків, які неможливо скасувати», - попередила Мері Райс Хессон.

За матеріалами американських видань.

вибір редакції
Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13 листопада, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23 червня, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06 червня, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29 квітня, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05 квітня, 08:59