Європа повертає нелегалів до Африки

СВІТ
06 травня, 07:17
Європа повертає нелегалів до Африки
Фото: Anadolu Ajansı

Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.

Свідченням цього є повернення понад 4,4 тисячі нелегалів з Італії та Мальти до Лівії, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Міжнародну організацію з міграції.

Зазначається, що у більшості своїй репатрійовані жителі "чорного континенту" – чоловіки віком від 16 до 45 років, яким допомагали волонтери та правозахисники.

«Частину повернених мігрантів наші співробітники врятували від загибелі в морі. Тепер біженці (3876 чоловіків, 410 жінок і 175 дітей) мають змогу розпочати нове життя на лівійській землі. Місцевий уряд пообіцяв допомогти з розселенням і наданням гуманітарної допомоги», – відзвітувала пресслужба Міжнародної організації з міграції.

Водночас уточнюється, що від початку 2022 року у Середземному морі поблизу берегів Лівії та Тунісу загинули 114 нелегалів, ще 436 – зникли безвісти.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення біженців.

Читайте також:
Політика
У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".
17 червня, 20:32
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59
Виміри
ТРО Полтави зупинила Юрія Руденка, який перебував за кермом автомобіля у стані сильного алкогольного сп'яніння
18 березня, 13:10