Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

ЕКОНОМІКА
25.05.2022, 18:18
Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.

Такі відомості на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник переконує, штучний ажіотаж у суспільстві – одна з причин дефіциту і зодорожчання продукції, але влада нібито намагається покращити кризове явище постачами з Європи.

«На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі 9 великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону: у Польщі, Румунії й Туреччині. Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве. Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у "Велмарті", "Еко маркеті", "Сільпо". У мережі "Хуторок" сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину», – зазначив Дмитро Лунін.

Водночас начальник Полтавської ОВА не уточнив, чи буде влада якось регулювати ціни на вказаний уже дефіцитний продукт, адже спекуляції на продовольчому ринку продовжують встановлювати антирекорди.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російська федерація свідомо провокує колапс глобальної економіки та світовий голод.

Читайте також:
Економіка
У морських вантажоперевезеннях існує 100 і 1 схема як обійти заборони. Власне, росіяни змогли знайти та скористатися зерновою шпариною.
18.10.2022, 20:54
Економіка
Віднедавна вартість яєць викликають резонанс у соціальних мережах. Цінники змінюються ледь не щодня, причому у бік шаленого зростання.
14.10.2022, 17:23
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18.06.2022, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07.06.2022, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01.06.2022, 08:07
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15.05.2022, 07:56