Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

ЕКОНОМІКА
25 травня, 18:18
Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.

Такі відомості на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник переконує, штучний ажіотаж у суспільстві – одна з причин дефіциту і зодорожчання продукції, але влада нібито намагається покращити кризове явище постачами з Європи.

«На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі 9 великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону: у Польщі, Румунії й Туреччині. Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве. Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у "Велмарті", "Еко маркеті", "Сільпо". У мережі "Хуторок" сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину», – зазначив Дмитро Лунін.

Водночас начальник Полтавської ОВА не уточнив, чи буде влада якось регулювати ціни на вказаний уже дефіцитний продукт, адже спекуляції на продовольчому ринку продовжують встановлювати антирекорди.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російська федерація свідомо провокує колапс глобальної економіки та світовий голод.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00
Економіка
Всесвітня продовольча криза стає все більш очевидним і невідворотним явищем для людства на тлі російської агресії проти України.
22 березня, 07:00