Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

ЕКОНОМІКА
25.05.2022, 18:18
Європейська сіль за європейські ціни для незаможних полтавців

У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.

Такі відомості на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник переконує, штучний ажіотаж у суспільстві – одна з причин дефіциту і зодорожчання продукції, але влада нібито намагається покращити кризове явище постачами з Європи.

«На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі 9 великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону: у Польщі, Румунії й Туреччині. Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве. Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у "Велмарті", "Еко маркеті", "Сільпо". У мережі "Хуторок" сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину», – зазначив Дмитро Лунін.

Водночас начальник Полтавської ОВА не уточнив, чи буде влада якось регулювати ціни на вказаний уже дефіцитний продукт, адже спекуляції на продовольчому ринку продовжують встановлювати антирекорди.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російська федерація свідомо провокує колапс глобальної економіки та світовий голод.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08.11.2024, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03.11.2024, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29.09.2024, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27.09.2024, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07.07.2024, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30.04.2024, 20:32