Європейська солідарність вирішить проблему полтавців. Коштами полтавців.

Виміри
01.11.2021, 17:27

З бюджету міста виділять 35 мільйонів на добудову котельні "Полтаватеплоенерго".

За 35 мільйонів гривень із гаманців платників податків, Мамай, Карпов та Процай вирішать проблеми з опаленням 109 мікрорайону, штучно створені перед початком опалювального сезону.

Про таких в Україні кажуть, що сцять в глаза, а кажуть - божа роса.

ЄС Полтавщини на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відзвітувала про героїчне подолання надзвичайної ситуації з відсутності опалення та гарячої води у 109-му мікрорайоні міста Полтави.

От тільки партійці забули пояснити громадянам, що саме представники ЄС, ОПЗЖ, "За Минуле", та інші депутати Полтавської міської ради створили передумови для того, щоб цілий мікрорайон міста залишився без теплопостачання.

А після цього, шляхом шантажу, вибили з Полтавської міської ради виділення 35 мільйонів гривень на реконструкцію котельні «Полтаватеплоенерго», попри відсутність кошторису.

Європейська солідарність вирішить проблему полтавців. Коштами полтавців._1

"Заступник голови правління «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай наголосив, як тільки буде підписаний меморандум і його умови будуть виконані, підприємство відразу почне подавати опалення для мешканців цього мікрорайону.

Зараз же між міською радою і «Полтаватеплоенерго» укладений договір на постачання тепла в 109 мікрорайон поки в котельні «Полтаватепло» не будуть завершені всі монтажні роботи", йдеться в повідомленні ЄС.

От тільки в Європейській Солідарності чомусь скромно замовчують, що заступник голови правління "Полтавотеплоенерго" Ігор Процай є депутатом Полтавської обласної ради саме від партії Європейська Солідарність.

Європейська солідарність вирішить проблему полтавців. Коштами полтавців._3

Представники ЄС, використовуючи доведених до відчаю жителів 109-го мікрорайону, шляхом шантажу міської ради, добилися виділення 35 мільйонів гривень з бюджету міста на реконструкцію котельні "Полтаватеплоенерго", засновником якого є Полтавська обласна рада.

І от ми спостерігаємо, як Ігор Процай разом з Мамаєм та Карповим спочатку створюють умови, за яких жителі 109-го мікрорайону міста Полтави залишилися без опалення та гарячої води, а потім ЄС звітує про "героїчне подолання" кризи та відновлення теплопостачання до осель Полтавців.

Процай вибиває для "Полтаватеплоенерго" 35 мільйонів гривень на розпил реконструкцію котельні,  для опалення осель жителів 109-го мікрорайону.

І всі задоволені... окрім жителів 109-го мікрорайону, котрі змушені мерзнути у власних домівках.

У здоровому суспільстві Процаїв, Мамаїв та Карпових вже б давно викинули на смітник. А жителі Полтави продовжують спостерігати за тим, як вони крадуть їхні гроші.

Автор : Микола Семеніхін
Читайте також:
Полтава
Комунальне підприємство ПОР "Полтававодоканал" збільшило вартість повірки приладів обліку
13.09.2021, 17:25
Опінії
Україні слід рухатися у напрямку ринку, але пам'ятаючи про найменш захищені верстви населення
15.05.2021, 17:45
Полтава
В умовах поширення коронавірусу безпечніше передавати показники лічильників дистанційно.
03.11.2020, 16:30