Євроскептик Орбан воліє залишити Угорщину у складі ЄС

СВІТ
16 лютого, 08:37
Євроскептик Орбан воліє залишити Угорщину у складі ЄС

Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".

Про це у Twitter написав однопартієць Віктора Орбана на посаді державного секретаря з міжнародних зв'язків Золтан Ковач, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вказаного урядовця, угорський прем'єр-міністр рішуче підтримує поточний політичний курс країни на основі Маастрихтської та Лісабонської угод, які й сформували Європейський союз.

«Як офіційний речник уряду Угорщини мушу заявити наступне: пан Орбан ніколи не натякав на вихід з ЄС. Ба більше – він навпаки неодноразово заявляв публічно, що ми хочемо зберегти ЄС разом, що майбутнє Угорщини тільки у рамках ЄС. Наша позиція лишається незмінною: угорці завжди будуть членами ЄС», – зазначив Золтан Ковач.

Соратник Орбана від його імені заперечив усі попередні популістські заяви прем'єр-міністра про можливий вихід Угорщини з Євросоюзу за прикладом Великої Британії, хоча Брюссель і змушує Будапешт впроваджувати "ґендерно правильне" законодавство.

Фактично, голова угорського уряду, сидячі на газовій голці Кремля, вирішив пограти у блазня й виторгувати собі гроші із загальноєвропейського бюджету, адже справи з економікою в його країні на тлі пандемії коронавірусу демонструють відносну стагнацію і невпевненість.

Відтак очевидно, що вся риторика Орбана і його поплічників (включно з міністром закордонних справ українофобом Петером Сійярто – прим. ред.) ніщо інше, – як передвиборча агітація з метою подовше залишатися у теплих і дорогих кріслах коштом задуреного пропагандою лохторату.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", Угорщина вже не одноразово показувала всьому світові власну промосковську й водночас антиукраїнську позицію.
 

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59
Полтава
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48