Євроскептик Орбан воліє залишити Угорщину у складі ЄС

СВІТ
16.02.2022, 08:37
Євроскептик Орбан воліє залишити Угорщину у складі ЄС

Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".

Про це у Twitter написав однопартієць Віктора Орбана на посаді державного секретаря з міжнародних зв'язків Золтан Ковач, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вказаного урядовця, угорський прем'єр-міністр рішуче підтримує поточний політичний курс країни на основі Маастрихтської та Лісабонської угод, які й сформували Європейський союз.

«Як офіційний речник уряду Угорщини мушу заявити наступне: пан Орбан ніколи не натякав на вихід з ЄС. Ба більше – він навпаки неодноразово заявляв публічно, що ми хочемо зберегти ЄС разом, що майбутнє Угорщини тільки у рамках ЄС. Наша позиція лишається незмінною: угорці завжди будуть членами ЄС», – зазначив Золтан Ковач.

Соратник Орбана від його імені заперечив усі попередні популістські заяви прем'єр-міністра про можливий вихід Угорщини з Євросоюзу за прикладом Великої Британії, хоча Брюссель і змушує Будапешт впроваджувати "ґендерно правильне" законодавство.

Фактично, голова угорського уряду, сидячі на газовій голці Кремля, вирішив пограти у блазня й виторгувати собі гроші із загальноєвропейського бюджету, адже справи з економікою в його країні на тлі пандемії коронавірусу демонструють відносну стагнацію і невпевненість.

Відтак очевидно, що вся риторика Орбана і його поплічників (включно з міністром закордонних справ українофобом Петером Сійярто – прим. ред.) ніщо інше, – як передвиборча агітація з метою подовше залишатися у теплих і дорогих кріслах коштом задуреного пропагандою лохторату.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", Угорщина вже не одноразово показувала всьому світові власну промосковську й водночас антиукраїнську позицію.
 

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15