Євросоюз стає блідою копією СССР, — прем'єр-міністр Угорщини

СВІТ
14.11.2020, 07:09
Євросоюз стає блідою копією СССР, — прем'єр-міністр Угорщини
Фото: About Hungary

Голова угорського уряду вважає, що загальноєвропейське право немає верховенства над національним, особливо у сфері фінансів.

Про це Віктор Орбан заявив у телефонній розмові з Анґелою Меркель, поінформувало 13 листопада видання "Reuters".

За його словами, рівний доступ країн-членів Європейського Союзу до спільного бюджету дивним чином регулюється ідеологічними спадкоємцями СССР.

«Я повинен був сказати їй (Меркель – ред.), що коли фінансовий регламент, розроблений Європарламентом під німецьким головуванням, буде ухвалений двома третинами голосів без урахування наших зауважень, то це перетворить ЄС на СССР. По суті, існує шантаж на ідеологічній основі без об'єктивних причин. Ми не можемо з цим погодитися», – заявив Віктор Орбан.

Прем'єр-міністр Угорщини наголосив, що керівництво Євросоюзу вимагає від країн-членів поступитися верховенством національного законодавства заради спільного бюджету на 2021-2027 роки.

«Це не те, чого ми хочемо. Гроші угорців не можна забирати заради якихось "технічних" критеріїв чи забаганок Європарламенту», – підсумував Віктор Орбан.

Читайте також:
Але у "демократичному" світі все це мало кого хвилює.
17:12
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
12:43
Колишній перший генеральний секретар ліванського угруповання "Хезболла" шейх Субгі аль-Туфейлі звинуватив Іран у дискредитації сусідів.
08:48
Попри червоні лінії Байдена шпигунська активність російських спецслужб посилилася.
вчора, 14:20
Путінський режим як завжди всіх переграв, втративши на постсовєцькому просторі вплив на ще одну країну.
вчора, 10:14
У деяких провінціях комуністичного Китаю розпочалася кампанія зі щеплення неповнолітніх дітей віком від 3-х до 17 років проти COVID-19.
вчора, 09:43