Маляр і Подоляк відповідають за мотивацію в армії

ПОЛІТИКА
17.09.2023, 17:37
Маляр і Подоляк відповідають за мотивацію в армії

Українські захисники не "гарматне м'ясо", з-поміж них є безліч інтелектуалів зі ступенями, які потребують читання якісної літератури.

Проте вітчизняне міністерство оборони не вважає за потрібне передавати воякам книги для проведення вільного від бойових дій проти російських окупантів часу.

Такий невтішний висновок після участі у найбільшій медійній події року – "Редколегія. Саміт" – зробив видавець і ветеран Марко Мельник, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він наголосив на тому, що для нашої перемоги, а отже, і для знищення ворога потрібна ідеологія; тобто, ідеологія переможна й найголовніше – суто українська, національна.

«Я відверто розчарований подією. Поставив питання до Михайла Подоляка і Ганни Маляр про роботу в напрямку підняття бойового духу і мотивації серед військових за допомогою літератури. Отримав відповідь, що фактори перемоги – це боєздатність і мотивація, а також віра і перемогу. Це вся суть відповіді.

Складається враження, що для державних структур, які займаються інформаційною частиною війни, книга не є зброєю. Цей інструмент майже не застосований. Шановні посадовці, усвідомте: військові – це теж люди, серед яких багато інтелектуалів! Вони читають. Вони багато читають. У військових частинах, центрах підготовки, на фронті.

Вже існують книжки про українську історію воєн з росіянами, про наших видатних полководців, переможні битви. Це майже невідома історія. Вони дають таку потрібну та цінну мотивацію. Вписують кожного бійця в контекст цивілізаційної війни з нашим ворогом. Дають розуміння важливості боротьби кожного, надихають на подвиги заради України», – заявив Марко Мельник.

Разом із тим медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що інформаційний напрям у війні проти російського агресора – це перш за все боротьба психологій.

Читайте також:
Політика
У чому схожість Голодомору і подій російсько-української боротьби 2014-2023 років?
09.10.2023, 10:30
Світ
Глобальні енергетична та продовольча кризи, спричинені російською агресією, витискають з інформпростору жертовність українського народу.
03.06.2022, 16:00
Опінії
Питання виживання України в майбутньому – це не лише армія, національна безпека, економіка і свідомість громадян.
06.03.2022, 09:59
Політика
"Президент Голобородько" переплюнув попередників і взявся зачищати вітчизняний медіапростір у дусі "95 кварталу".
17.12.2021, 10:05
Політика
Одіозний фрік запропонував перейменувати Україну на Русь-Україну.
03.09.2021, 17:52
Книги
Книги Дудаєва і Масхадова видають в Україні
07.05.2021, 12:37