ЮНІСЕФ виступив проти блокування порноґрафії для неповнолітніх

02 червня, 10:12
ЮНІСЕФ виступив проти блокування порноґрафії для неповнолітніх

Дитячий фонд Орґанізації об'єднаних націй (UNICEF) не бачить шкоди від перегляду малечею матеріалів, класифікованих як "порноґрафія".

Про це йдеться у доповіді "Інструменти забезпечення цифрового віку та права дітей в Інтернеті", підготовленій і оприлюдненій до Дня захисту дітей.

Експерти від ООН вважають, що у ґлобалізованому світі у добу цифрових технолоґій блокування доступу неповнолітніх до матеріалів еротичного і порноґрафічного змісту (увага!) "можуть порушити права людини".

«Наш висновок базується на дослідженні, проведеного у 19 країнах Європейського союзу, де урядова політика спрямована на захист дітей від шкідливого, образливого і насильницького вмісту в Інтернеті. Натомість більшість з опитаних дітей, які переглянули порноґрафічні матеріали, виявилися не засмученими й не щасливими від побаченого», – йдеться у звіті ЮНІСЕФ.

Окрім того, представники Дитячого фонду ООН зазначають, що перегляд матеріалів інтимного характеру неповнолітніми особами дасть потрібні малечі відповіді на питання про статеве дозрівання та сексуальну ідентичність.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 1 червня в Україні та всьому світі відзначили День захисту дітей.

Читайте також:
Урядовці Китайської Народної Республіки вирішили відкрити у середмісті Гельсинкі центр для популяризації китайської мови та культури.
12 березня, 09:41
Транснаціональна компанія з виробництва молочних продуктів приєдналася до засобів російської гібридної агресії проти України.
09.06.2020, 11:02
Імперський наратив Кремля тріщить по швах через небажання сусідів шанувати дідів, що воювали "за Родіну, за Сталіна".
24.04.2020, 15:40
Єврейський рабин розповідає, що народи світу створені Богом тільки для того, щоб вони поклонялися євреям.
12.01.2020, 18:41
Френк Ґрілло - один з тих чоловіків, які з віком виглядають тільки краще
вчора, 12:25