ЮНІСЕФ виступив проти блокування порноґрафії для неповнолітніх

02.06.2021, 10:12
ЮНІСЕФ виступив проти блокування порноґрафії для неповнолітніх

Дитячий фонд Орґанізації об'єднаних націй (UNICEF) не бачить шкоди від перегляду малечею матеріалів, класифікованих як "порноґрафія".

Про це йдеться у доповіді "Інструменти забезпечення цифрового віку та права дітей в Інтернеті", підготовленій і оприлюдненій до Дня захисту дітей.

Експерти від ООН вважають, що у ґлобалізованому світі у добу цифрових технолоґій блокування доступу неповнолітніх до матеріалів еротичного і порноґрафічного змісту (увага!) "можуть порушити права людини".

«Наш висновок базується на дослідженні, проведеного у 19 країнах Європейського союзу, де урядова політика спрямована на захист дітей від шкідливого, образливого і насильницького вмісту в Інтернеті. Натомість більшість з опитаних дітей, які переглянули порноґрафічні матеріали, виявилися не засмученими й не щасливими від побаченого», – йдеться у звіті ЮНІСЕФ.

Окрім того, представники Дитячого фонду ООН зазначають, що перегляд матеріалів інтимного характеру неповнолітніми особами дасть потрібні малечі відповіді на питання про статеве дозрівання та сексуальну ідентичність.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 1 червня в Україні та всьому світі відзначили День захисту дітей.

Читайте також:
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Політика
Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.
05 березня, 13:15
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35
Війна
Виявляється, що крім шакала Рамзана Кадирова, шайтан у пеклі також чекає і на зрадника заповідей ісламу Талґата Таджуддіна.
27 лютого, 12:49
Світ
Кремлівські спецслужби напередодні президентських виборів у Фінляндії взялися впроваджувати сумнозвісні "активні заходи".
08 лютого, 06:51