ЮНЕСКО закликало уряди держав збільшити фінансування освіти

27.10.2020, 13:04
ЮНЕСКО закликало уряди держав збільшити фінансування освіти
Фото: Google

Пандемія коронавірусу змусила уряди переважної більшості країн світу спрямувати державні кошти на охорону здоров'я.

Тим часом як освіта і наука опинилися на межі існування, зокрема й через запровадження дистанційного навчання, йдеться у доповіді генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азулай.

За її словами, необхідно як найшвидше вжити невідкладних заходів, аби захистити систему освіти від руйнівних наслідків глобальної пандемії, зокрема й через стале фінансування навчальних програм.

«Спільно з міністрами з понад 70 країн і міжнародними партнерами ми підписали декларацію, де наголошено на нашій твердій відданості спрямуванню значних коштів на освіту. Навчання дітей у цей нелегкий час має лишатися для міжнародної спільноти головним пріоритетом, нашою опорою для відновлення після подолання пандемії», — зазначила Одрі Азулай.

Фахівці ЮНЕСКО підрахували, що з 1 квітня до 1 жовтня 2020 року уряди низки країн вклали в розвиток освіти своїх громадян менш як 1% бюджетних коштів, що є доволі критичним показником.

«Деякі міністри, прикриваючись боротьбою з коронавірусом, назвали збільшення фінансування освіти непомірною витратою. Маємо наголосити, що це не просто витрата — це наша найважливіша довгострокова інвестиція, без якої нас усіх чекає похмуре майбутнє», — підсумувала генеральний директор ЮНЕСКО.

Читайте також:
Депутат Державної Думи РФ від Республіки Тива, яка представляла політичну силу "Єдина Росія", Ларіса Шойгу померла на 69-му році життя.
11 червня, 12:57
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36