ЮНЕСКО закликало уряди держав збільшити фінансування освіти

27 жовтня, 13:04
ЮНЕСКО закликало уряди держав збільшити фінансування освіти
Фото: Google

Пандемія коронавірусу змусила уряди переважної більшості країн світу спрямувати державні кошти на охорону здоров'я.

Тим часом як освіта і наука опинилися на межі існування, зокрема й через запровадження дистанційного навчання, йдеться у доповіді генерального директора ЮНЕСКО Одрі Азулай.

За її словами, необхідно як найшвидше вжити невідкладних заходів, аби захистити систему освіти від руйнівних наслідків глобальної пандемії, зокрема й через стале фінансування навчальних програм.

«Спільно з міністрами з понад 70 країн і міжнародними партнерами ми підписали декларацію, де наголошено на нашій твердій відданості спрямуванню значних коштів на освіту. Навчання дітей у цей нелегкий час має лишатися для міжнародної спільноти головним пріоритетом, нашою опорою для відновлення після подолання пандемії», — зазначила Одрі Азулай.

Фахівці ЮНЕСКО підрахували, що з 1 квітня до 1 жовтня 2020 року уряди низки країн вклали в розвиток освіти своїх громадян менш як 1% бюджетних коштів, що є доволі критичним показником.

«Деякі міністри, прикриваючись боротьбою з коронавірусом, назвали збільшення фінансування освіти непомірною витратою. Маємо наголосити, що це не просто витрата — це наша найважливіша довгострокова інвестиція, без якої нас усіх чекає похмуре майбутнє», — підсумувала генеральний директор ЮНЕСКО.

Читайте також:
Масові святкування Різдва і Нового року на вулиці з дотриманням соціальної дистанції можуть зменшити рівень захворюваності коронавірусом.
вчора, 14:53
«Останній Бастіон» проаналізував дві справи, які розглядали в Полтаві стосовно порушників карантину.
18 листопада, 12:47
Збільшення кількості заражених на коронавірус осіб в Естонії спричинена завезенням інфекції з-за кордону.
16 листопада, 14:19
Лікарі почали фіксувати збільшення кількості заражень коронавірусом серед дітей шкільного віку.
14 листопада, 21:12
Звідки братимуть кошти — наразі невідомо.
13 листопада, 14:08
Міністерство охорони здоров'я, на тлі збільшення кількості заражень, по-новому інформує громадян щодо боротьби з COVID-19.
10 листопада, 08:59