З такими друзями і вороги не страшні

Виміри
31 березня, 20:44

як Єрмаки та Баканов топлять Зеленського

Зеленському потрібно Єрмака вже завтра виганяти і анонсувати його передачу до рук правосуддя разом з братиком. Але виникає запитання, кого замість нього? Якщо пам'ятаєте, коли прибирали Богдана, розглядали три кандидатури. Баканов, на котрого є незакрите карне провадження. Трофімов, котрого СБУ задокументувало ще восени з тієї ж теми, що й Єрмака. І сам Єрмак, у котрого скелетів у шафі куди більше, ніж на записах Білоуса. Атож, кого ж замість Єрмака? Так нікого, куди оком не кинь – злодії. Єдиний вихід – взагалі скасувати цю структуру – ОП, АП чи як там воно ще. В іншому випадку – напалм, який так гарно пахне ранками.

Але навіть перед Єрмаком Зеленському спершу слід знімати з посади Баканова. Адже вже цілком очевидно, що Баканов – в темі і на паях в усіх корупційних схемах. Доказів чимало. Але, найсмішніше – це поява 24 березня, за 5 днів до викривальних відео Гео, повідомлення на сайті СБУ:

«СБУ продовжує документування масштабних зловживань керівництва Адміністрації морських портів  

11:00, 24-03-2020

Служба безпеки України спільно з прокуратурою Одеської області продовжує документування масштабних зловживань  керівництва держпідприємства «Адміністрації морських портів України».

Оперативники спецслужби встановили, що протягом трьох років посадовці спільно з афільованими комерційними структурами протиправно використовували майно держпідприємства. Вони, зокрема, надавали бізнесменам територію портів для розвантаження і зберігання імпортних автомобілів за значно заниженими тарифами та без дозвільних документів.

За попередніми даними слідства, внаслідок функціонування протиправного механізму впродовж 2017-2019 років державним бюджетом і ДП «Адміністрації морських портів України» недоотримано майже  5 мільйонів гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, що у минулому та поточному роках Служба безпеки викрила керівництво «Адміністрації морських портів України» на численних масштабних зловживаннях, які могли привести до банкрутства державного підприємства».

Оригінал тут.

Володимире Олександровичу, адже абсолютно очевидно, що вже 24 березня, а, можливо, й раніше, Баканов знав про те, що в мережі з'являться записи Білоуса, в яких, зокрема, мова йде про призначення Єрмаком за 2 лимони баксів Городницького на посаду голови Адміністрації портів. І Баканов вирішив перестрахуватися. Він вас хоч попередив про це, Володимире Олександровичу?

А це ж точно ще не всі записи. І дуже цікавою в цьому «кейсі» є запис про афганську аферу. Тема надто серйозна, пов'язана з торгівлею зброєю з країнами, які перебувають під ембарго ООН. І якщо не самі американці «писали» Єрмака, то зараз вони зацікавляться цією темою. Не дивлячись на коронавірус. І проблеми виникнуть не стільки у Єрмаків, котрі завжди можуть скористатися своїми ізраїльськими паспортами, скільки у Зеленського.

Взагалі-то, не чекаючи на розгортання «єрмак-гейта», Зеленському слід би було серйозно почистити своє оточення. І від єрмаковщини, і від бакановщини. Адже вже цілком очевидно, що глава офісу Президента веде свою гру і свій брудний бізнес, а глава СБУ не здатен інформувати Президента ні про що серйозне, крім боротьби з самогонниками і повіями. Або ж не хоче інформувати, створюючи Зеленському режим «теплої ванни», який наразі надто швидко перетворюється на режим «ванни з напалмом».

Сергій Ніконов, «ОРД»

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Корупційні схеми виконкому ОТГ у детальному розслідуванні Останнього Бастіону.
02 червня, 17:55
Як в Полтавській ОДА роками кошти відмивали. Вичерпне розслідування Останнього Бастіону.
01 червня, 20:43
Чи варто взагалі забороняти традиційну символіку прикриваючись «боротьбою з нацизмом»?
30 травня, 09:17