З такими "друзями" і ворогів не потрібно.

Опінії
27 травня, 13:36
З такими "друзями" і ворогів не потрібно.

ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі.

ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що заарештований в Білорусі журналіст Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі. Боже, які ж ви ідіоти. Лукашенко використовував цю інформацію для пред'явлення нових звинувачень Протасевичу - "у вбивстві жителів Донбасу разом з неонацистами".

Глава "АЗОВ" Білецький, частий гість на каналах Медведчука, найближчий соратник міністра МВС Авакова, який він і його команда підтримують Лукашенка (олігарх Лукашенко Микола Воробей заробив на "великому будівництві" Зеленського 320 млн гривень). По всій видимості Білецький навмисне підіграв Лукашенку, щоб "добити" Протасевича.

Права рука Білецького - Сергій Коротких (Малюта, Боцман), який жив в Білорусі та працював на КДБ Білорусі. Згідно з розслідуванням білоруських журналістів, Коротких причетний до вбивства ворога Лукашенко журналіста Дмитра Завадського й обґрунтовано підозрюється в організації вбивства другого ворога Лукашенка - журналіста Павла Шеремета.

Коротких найближчий соратник Авакова, частий гість на каналах Медведчука, раніше займав пост глави Департаменту МВС охорони об'єктів стратегічного призначення.

Бездумні ЗМІ BBC News Ukrainian розганяють новину про участь Протасевича в "АЗОВ" як якийсь подвиг не усвідомлюючи, що стали учасниками чергової інформаційної операції.

З точки зору пред'явлення звинувачень Протасевичу в участі у війні на Донбасі в складі екстремістів, Лукашенко зіграє на те, що "АЗОВ" визнана екстремістами не тільки в Білорусі, але і в США! 16 жовтня 2019 року біля 50 американських конгресменів підписали лист з вимогою внести організацію "АЗОВ" в список терористичних організацій.

Тобто Лукашенко скаже так "навіть американці визнали це!".

Співчуваю родині журналіста. З такими "друзями" і ворогів не потрібно.

Читайте також:
Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.
21 жовтня, 10:56
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.
01 вересня, 07:59
Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.
16 липня, 13:59
З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.
09 липня, 07:48
Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.
05 липня, 08:48