За останню добу троє кременчужан «потрапили на гачок» інтернет-шахраїв

ПОЛТАВА
30.10.2014, 11:49
За останню добу троє кременчужан «потрапили на гачок» інтернет-шахраїв

Вчора, 29 жовтня, до правоохоронців звернулися троє кременчужан, які повідомили, що на сайті оголошень «Slando» замовляли речі, яких так і не отримали.

Повідомили на сайті видання «Програма Плюс Кременчук».

Так, 43-річна жінка вирішила купити шафу. На банківський рахунок невідомого «продавця» вона перерахувала 4800 гривень, але товару не отримала. Кошти їй також ніхто не повернув.

У таку ж халепу потрапила й 34-річна жінка. Вона замовила на тому ж сайті речі, на загальну суму 4650 гривень. Розрахувалася за все вчасно, але нічого не отримала.

Натомість продаючи пилосос, з картки 44-річної жінки, «покупець» зняв 4200 гривень. Своє оголошення про продаж потерпіла опублікувала на тому ж «Slando».

Правоохоронці рекомендують громадянам спочатку отримувати товар, перевіряти його якість, а вже потім розраховуватися. Також для купівлі-продажу через Інтернет оформлювати інші картки, на яких не зберігатимуться ваші заощадження.

За всіма справами сліді порушили кримінальні провадження за статтею про шахрайство.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35