Захід для шкільних педагогів mini-EdCamp 2020 пройшов у Полтаві

ПОЛТАВА
17.01.2020, 11:48
Захід для шкільних педагогів mini-EdCamp 2020 пройшов у Полтаві

До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.

16 січня 2020 року на базі Полтавської гімназії №17 пройшла Регіональна (не) конференція для шкільних педагогів mini-EdCampPoltava 2020 «Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас!»

До участі були запрошені 21 спікер. Вони представили учасникам своє бачення сучасного освітнього процесу, поділилися власними напрацюваннями у форматі мінітренінгів, майстер-класів, дискусій, воркшопів, інтерактивів.

Усього до Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України. Гості мали змогу обирати ту сесію, яка була цікава саме для них, відвідати майстер-класи, потоваришувати з новими людьми, провести учительську сесію, щоб познайомити з власним педагогічним досвідом.

Висока організація заходу ще раз довела, що полтавські освітяни не тільки талановиті педагоги й новатори, але й люди, які по-справжньому діють у напрямку рішучих змін в сучасній українській школі для всебічного, цікавого навчання та виховання нового покоління.

вибір редакції
Читайте також:
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.
04 вересня, 08:01
Доступ майбутніх поколінь українців до освіти — погіршується. Але владі до цієї проблеми, як бачимо, немає діла.
03 вересня, 12:06
Заклади середньої освіти Глобинської громади отримали нові навчальні посібники для учнів 4-х і 8-х класів у рамках шкільної реформи.
19 серпня, 13:40
ПДАА випускає спеціалістів однієї з найпопулярнішої професії у світі.
19 липня, 11:58
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17