Захід досі сприймає Україну як падчерку московії

ПОЛІТИКА
12 березня, 21:32
Захід досі сприймає Україну як падчерку московії
Фото: Facebook

Красномовним доказом є обрізання міжнародної телеверсії вручення кінонагороди «Оскар» за участі українських переможців. Голлівудський сором!

Таку думку висловив викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та відомий вітчизняний аналітик Валерій Пекар. Важливе уточнення: представники західних еліт (причому як правих, так і лівих поглядів — прим. ред.) все ще фінансуються державою-агресором зі Сходу.

Українці не стануть швидко своїми для європейців та американців, бо для цього потрібно декілька десятиліть успішного розвитку хоча б економіки. Але ми боремося за основну цінність вільного світу і саме про неї всі ці еліти мають пояснювати своїм громадянам, не послаблюючи підтримку України.

«Певна частина західних еліт все ще сприймає росію як велику цивілізацію, а Україну як її колонію, повсталих аборигенів, які тепер прагнуть цю велику цивілізацію зруйнувати. Колоніалізм у чистому вигляді. Всі білі пани є брати й мусять підтримувати одне одного у несенні тягаря білої людини.

А тубільці натомість є варвари, хоч і хоробрі, але не можна їм давати гвинтівку. Західні еліти винні, що не можуть позбутися цих стереотипів. Ми винні, що не доклали всіх зусиль їх переламати. Не шукаймо, хто більше винен. Краще думаймо, що далі робити в таких умовах, приймаючи їх як даність», — зазначив Валерій Пекар.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.

Читайте також:
Кримінал
Агентурна мережа ресурсної федерації московії обплела весь світ. Навіть у західних демократіях повно тих, кому криваві гроші не пахнуть.
вчора, 15:03
Політика
Віктор Орбан відчув себе володарем Європи. Він вільно пересувається світом, обіцяючи жертвам мир, а агресорам перемогу, ігноруючи дійсність.
11 липня, 14:52
Політика
Будапешт знов опинився не на тому боці доленосних подій історії. Певно, так уже судилося нашим західним сусідам по той берег Тиси.
10 липня, 12:31
Політика
Штучний інтелект у злих руках не менш небезпечний, аніж бункерний щур з ядерною гранатою. Захід має підійти до небезпеки згуртованішим.
07 липня, 15:42
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
15 червня, 16:04
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23