Захід має запровадити персональні санкції проти нелегітимної Держдуми РФ

ПОЛІТИКА
22 лютого, 09:24
Захід має запровадити персональні санкції проти нелегітимної Держдуми РФ

Верховна Рада України негайно мусить звернутися до іноземних парламентів і міжнародних парламентських асамблей, вимагаючи санкцій.

Про це на своїй публічній Facebook-сторінці написала народний депутат із фракції "Голос" Інна Совсун, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, незаконно обрана торік Державна Дума у зв'язку зі сприянням кремлівської агресії проти нашої країни має отримати жорсткі санкції, причому – конкретні, точкові, адресні.

«Європарламенту та іншим міжнародним парламентським структурам давно слід розглянути пакет персональних санкцій. Санкцій для всіх депутатів Держдуми РФ, які підтримали визнання терористичних квазідержавних утворень "Л/ДНР". А також – до членів сімей депутатів Держдуми та наближених до них осіб. Йдеться про блокування активів, відмову в наданні та скасування віз, застосування інших заборон в'їзду на територію інших держави. Про припинення дії угод, спільних проєктів та програм у сферах торгівлі, промисловості, безпеки та оборони. У Верховній Раді вже зареєстровано відповідний проєкт постанови про санкції», – зазначила Інна Совсун.

Вітчизняний нардеп переконана, що Україна має нагадати про секторальні економічні санкції для РФ і закликати продовжувати міжнародний тиск на Кремль усіма доступними засобами та механізмами до повної деокупації Донбасу з Кримом.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що іноземні банки почали відмовляти московському бізнесу у кредитуванні.

Читайте також:
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45
Світ
Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.
01 липня, 09:08
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18