Західна зброя поступається російським засобам РЕБ/РЕР

ВІЙНА
29 травня, 13:43
Західна зброя поступається російським засобам РЕБ/РЕР
Фото: Facebook

Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.

Отже, поділимося із вами простою істиною. Мудрість чи пак мораль полягає у наступному: «Дуже любимо читати, як західні ЗМІ, а після цього і наші повідомляють «секрети Полішинеля». Насправді ж, усе набагато складніше, ніж видається».

Це відбувається в середньому з періодичністю раз на тиждень, але подається як велика новина. Те, про що українські солдати знають вже як мінімум рік-півтора, але їх ніхто чомусь не питає.

Давно і надійно воцерковлені у військову сферу люди знають із перших постачань західного озброєння, від літа 2022 року — частина цієї зброї повне сміття і лайно. Наші воїни давно на це скаржаться.

По-перше, воно класно себе показує десь на полігоні у Техасі чи під Мюнхеном. По-друге, добре лобіюється великими виробниками зброї перед своїми урядами — «Дайте нам оцей шмат із частини фінансового пирога для України».

Але у реальній війні із технологічно розвинутим, серйозним ворогом, частина натовської зброї — повне лайно. Спускаються мільярди платників податків тупо в пісок, адже комусь треба продати свою морально застарілу зброю.

Частина НАТОвських розробок — повне лайно, так і запишіть. Про ціну в наших людях за тестування ваших магічних видів різної зброї навіть не будемо згадувати.

Українці знають цю ціну щодня. Нарешті ми почали давати ці факти у медіа, бо й так занадто довго, цілих два роки війни мовчали, молячись на «благословенну Wunderwaffe від Заходу».

Автор : Марія Берлінська
Читайте також:
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40
Світ
Імплантат вийшов з ладу після того, як з мозку було вилучено кілька ниток, що реєструють нейронну активність
10 травня, 09:27
Життя
Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.
30 квітня, 15:30
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
17 квітня, 06:00
Світ
Хоча виконання було не ідеальним, робот зміг утриматися на ногах.
22 березня, 18:05