Західні учасники Київського безпекового форуму визнали, що хочуть зберегти РФ

ПОЛІТИКА
24 березня, 16:39
Західні учасники Київського безпекового форуму визнали, що хочуть зберегти РФ
Фото: Facebook

Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.

Про це заявив професор філософії, громадський діяч і член Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Олексій Панич. Він був присутній на одній із панелей 16-го щорічного Київського безпекового форуму, який продемонстрував сталу безхребетність європейців і американців.

Зі слів Олексія Панича, в усіх дискусіях була одна величезна біла (чи радше чорна) пляма під назвою ресурсна федерація московії (вона ж росія). Західні учасники намагалися уникати згадки про РФ, як власне і про її бункерного диктатора.

«Кілька іноземців висловилися про перспективу business as usual із росією «після путіна», але ніхто із наших не наважився прямо відповісти їм, що всі такі заяви є ознакою або глибокого лицемірства, або, в кращому разі, глибокого нерозуміння росії. Пара українських учасників згадали про перспективу подальшого розпаду Російської імперії — і західні колеги відреагували на ці заяви гробовим мовчанням.

Всі, здається, сходяться на тому, що путін хоче відновити колишню велич Російської імперії (це його очевидна і «найближча» мета), але ніхто навіть не підступає до питання, чому він робить це і чи є в нього хоч якісь інші варіанти дій. А це умовчання відкриває дорогу для нудотного мотиву, який досі успішно «продає» на Заході тусовка російської «ліберальної опозиції».

Тобто, що на росії все було плюс-мінус добре, але в якийсь момент вона повернула «не туди» під поганим впливом путіна (ФСБ), тож треба просто перечекати путіна і повернути росію на «правильний шлях». Головна ж біда у тому, що це унеможливлює аксіому переговорів. Не буде ніяких перемовин із тими, хто хоче вас (нас) винищити.

Олексій Данілов задекларував ще раз на початку останньої панелі, що росія — це імперія, яка не зупиниться тільки на Україні. Із божевільним путіним чи без, бо це імперія, яка приречена, але не хоче вмирати. Тож у нас ніколи не буде чіткості й адекватності у відповідях на питання, що Заходу в нинішній ситуації робити, а чого не робити; на що сподіватися, а на що не сподіватися. Як я й очікував, жодної реакції на цю частину виступу Данілова не було. Глухо. Гробове мовчання. Don't look up», — зазначив відомий український філософ.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.

Читайте також:
Політика
Заявка українського нахилянта ухилянтів на азійську підтримку зазнала фіаско. Самовпевнений «Голобородько» добиває вітчизняну дипломатію.
07 червня, 12:30
Новини
Джозеф Байден і Володимир Зеленський не налаштовані на пришвидшену євроатлантичну інтеграцію України. Всі їхні слова — дешевий популізм.
07 червня, 07:18
Політика
Західні партнери України своєрідно відреагувала на сигнал путіна про готовність до перемовин. Не слід очікувати припинення боїв.
04 червня, 07:09
Політика
Між Вашинґтоном і Берліном існує негласна домовленість умиротворювати Київ. Для них важливо зберегти існування Москви, хоч і слабкої.
29 травня, 08:21
Політика
Нащадки мігрантів звернулися з офіційним листом до Луїза Іназіу Лули да Силви відвідати Швейцарію. Там обговорюватимуть мир в Україні.
27 травня, 21:49
Політика
Чим ближче у часі літо, тим активніше говорять про мирні перемовини. Як воно насправді буде, стане відомо після зустрічі у Люцерні.
20 травня, 20:38