Західний бізнес втрачає прибутки через співпрацю з ізраїльськими окупантами

СВІТ
11 лютого, 06:02
Західний бізнес втрачає прибутки через співпрацю з ізраїльськими окупантами
Фото: Daily Sabah

У Туреччині закриваються мережі ресторанів швидкого харчування «KFC» і «Pizza Hut». Місцеві осередки корпорацій оголосили про банкрутство.

Зважаючи на майже річний бойкот бізнесів, пов'язаних з єврейською бандою дітовбивць, споживачі перемогли, та чи на довго. Про це сповістило одне із провідних турецьких видань Daily Sabah, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

У той самий час попри протести на підтримку Палестини, тисячі працівників указаних закладів опинилися у складній ситуації. Банкрутство головного оператора провідних брендів у галузі надання послуг швидкого харчування у Туреччині, компанії «İş Gıda», залишило їх без грошей.

На сьогодні відомо, що по всій країні було закрито 283 філії «KFC» і 254 філії «Pizza Hut»; загалом близько 7 000 співробітників залишилися без зарплати та компенсацій. Власники кривавого бізнесу відмовилися коментувати ситуацію, посилаючись на вигадану ними втрату дозволу на франшизу.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що президентська адміністрація Дональда Трампа планує цілковито зачистити від палестинців смугу Ґази. Міжнародний сіонізм не зупиниться не перед чим, поки не повторить злочин етноциду проти корінних жителів Святої Землі.

Читайте також:
Опінії
Валюта на росії закінчується, але жителям не врато засмучуватися, бо "спецоперація" йде за планом і "втрат немає".
19.04.2022, 21:17
Економіка
Найбільшу вітчизняну авіаційну компанію "Міжнародні авіалінії України" робить банкрутом її ж співвласник і фактичний керівник.
05.01.2022, 10:34
Світ
Італія працює над творенням національної системи низькоорбітальних супутників, розробленої із залученням основних національних гравців.
11:50
Світ
Москва за жодних обставин не псуватиме своїх тісних відносин із Пекіном. У Вашинґтоні марно сподіваються підкупити кремлівський режим.
08:29
Світ
В ультраправій «АдН» виступили проти допомоги Берліна для України.
вчора, 16:42
Світ
Одна з найпотужніших американських технологічних компаній причетна до винищення палестинців. Вона й досі співпрацює із режимом Сатаньягу.
вчора, 08:28