Захищаючи Україну загинув доброволець Із Канади Остін Ласлін-Берсьє

ВІЙНА
16.11.2023, 07:25
Захищаючи Україну загинув доброволець Із Канади Остін Ласлін-Берсьє

Він пожертвував усім, аби допомогти Україні у боротьбі з російськими окупантами.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявила Морін Браун, старійшина народності Опаскваяк Крі, традиційна територія проживання якої розташована на півночі канадської провінції Манітоба.

«Народність Опаскваяк Крі хоче висловити співчуття Люсі Ласлін та Адаму Берсьєру стосовно втрати їх сина, Остіна Ласлін-Берсьєра. Остін був відважним молодим чоловіком, який поклав на карту своє життя, аби допомогти у війні в Україні. На жаль, його батьки 13 листопада отримали інформацію, що їх син більше не з нами» — старійшина.

За її словами, Ласлін-Берсьєр був розумним, співчутливим й дуже хоробрим. Він здобув спеціальну освіту, яка поєднувала військове навчання та досвід корінних народів, після чого поїхав до Перу навчати місцевих мешканців англійської мови, звідки згодом переїхав до Італії та Румунії, де дізнався про війну в Україні.

«Він подзвонив своїй матері Люсі та сказав, що зобов’язаний захистити жінок та дітей. Він одразу вступив до ЗСУ та розпочав бій за те, що вважав правильним. Він пожертвував усім, аби допомогти, й заплатив найвищу ціну» — зазначила Браун.

Старійшина додала, по всій території, де проживають представники цієї народності, будуть приспущені прапори для вшанування загибелі Ласліна-Берсьєра.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя, дякуємо за Чин і пам'ятаємо внесок багатьох громадян інших країн у нашу визвольну боротьбу.

вибір редакції
Читайте також:
Некролог
Іноземці служили у роті «Bravo» Інтернаціонального легіону Сил Територіальної оборони. Загін продовжує виконувати завдання на Донеччині.
25 лютого, 12:06
Некролог
Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.
22 лютого, 21:41
Некролог
Останнім часом він тяжко хворів, але залишався політично активним.
21 лютого, 13:00
Некролог
Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.
19 лютого, 12:17
Війна
Під час виконання бойового завдання на одному з відтинків фронту смертю хоробрих поліг Юрій Михайлов (друг Елвіс)
15 лютого, 18:35
Війна
У 2023 році Богдан Козак підписав контракт із 3-ю ОШБР ЗСУ.
15 лютого, 17:05