Захисники України отримали черговий гумвантаж від селян Полтавщини

ПОЛТАВА
25 березня, 12:36
Захисники України отримали черговий гумвантаж від селян Полтавщини

Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.

Напередодні фронтовим підрозділам наших захисників передано нову порцію гостинців. Відповідний фотозвіт про підтримку Збройних Сил України оприлюднила місцева газета «Сільські новини».

Зазначається, що минулими вихідними у Черняківці відбувся благодійний концерт, пов'язаний із весняними святами. Керівник місцевого будинку культури разом з артистами художньої самодіяльності та школярами підготували концертну програму для селян, після чого всі охочі купляли смаколики.

На зібрані гуртом кошти — 4700 гривень — волонтери придбали 3 великі посилки необхідних для захисників речей та продуктів. Допомогу передано фронтовим підрозділам 93-ї Окремої механізованої, 3-ї Окремої штурмової та 71-ї Окремої десантно-штурмової бригад.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що раніше мешканці Чутівської громади надіслали допомогу землякам із лав 66-ї Окремої механізованої бригади. Як кажуть у народі, свій до свого по своє.

Захисники України отримали черговий гумвантаж від селян Полтавщини_1
Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34