Закарпатські селяни самотужки прибрали несанкціоноване сміттєзвалище

07.10.2021, 14:02
Закарпатські селяни самотужки прибрали несанкціоноване сміттєзвалище
Фото: GreenPost

На території Синевирської громади, де розпочато позапланову перевірку на підставі звернення громадян, виявили стихійне звалище.

Про попередні результати заходів контролю чиновників на своїй публічній сторінці у Facebook повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

За його словами, станом на ранок 7 жовтня, засмічення берега гірської річки у Національному природному парку "Синевир" уже ліквідовано.

«Цей факт підтверджують численні відео, що набули резонансу у публічному просторі. Однак зафіксовано низку інших порушень у сфері поводження з відходами. Держекоінспекція притягнула за службову недбалість посадових осіб до відповідальності й наразі розраховує збитки у зв'язку виявленими порушеннями», — прокоментував ситуацію Андрій Мальований.

Голова Держекоінспекції додав, що перевірка Синевирської територіальної об'єднаної громади триває; її остаточні результати оприлюднять згодом.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Лубенському районі загасили стихійне сміттєзвалище.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43