Закордонні маєтки українських можновладців: хто що орендує та чим володіє

ПОЛТАВА
20.06.2018, 17:07

Народні обранці мають чимало нерухомості не лише в Україні, але й за кордоном. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так один із лідерів "Опозиційного блоку" Вадим Новинський задекларував аж п'ять квартир у Росії. Площа найбільшої — 452,8 кв. м, а найменшої — 55 кв. м. Загальний розмір помешканнь "опозиціонера" в сусідній країні становить 996,3 кв. м. Крім того, Вадим Новинський має там гараж та три земельні ділянки загальною площею майже шість гектарів.

Дружина Юрія Бойка, соратника Вадима Новинського по фракції, орендує в Росії квартиру площею 220,3 кв. м, а також гараж.

Представники "Опоблоку" мають нерухоміть не лише в Росії, але й у Європі. Так, рідна сестра екс-глави президентської адміністрації Віктора Януковича, Юлія Льовочкіна, вказала, що володіє часткою апартаментів площею 332,65 кв. м у Греції. Також вона користується земельною ділянкою та будинком у містечку Сен-Жан-Кап Ферра у Франції — площею 1055,95 кв. м. Стоїть він у затишній бухті на Лазуровому березі, неподалік вілли-музею баронеси Беатріси Ротшильд.

Сам Сергій Льовочкін також користується апартаментами у Греції та житловим будинком із земельною ділянкою у Франції. Щоправда, вартість закордонної нерухомості Льовочкіни не вказали.

Францію облюбували не лише в "Опоблоці", але й у "БПП". Так, соратник Петра Порошенка Ігор Кононенко у своїй декларації вказав, що його дочка орендує апартаменти у Франції, а сам нардеп — житловий будинок площею 539,23 кв. м в Іспанії.

Також в Іспанії має власний будинок власник "Епіцентру" депутат Олександр Герега. Житлом площею 454,9 "квадрата" він володіє разом з дружиною Галиною.

Дружина Ярослава Дубневича — власниця торговельно-офісної будівлі площею 459,20 кв. м у Латвії. Вартість нерухомості — 2 080 566 грн.

А дружина нардепа з президентської фракції Руслана Демчака орендує будинок площею 355 кв. м. у Великій Британії.

Скандальний депутат Борислав Розенблат має у співвласності будинок у Німеччині — вартістю 3 532 529 гривень, а також — земельну ділянку, що коштує 1 931 356 гривень.

Нардеп від партії "Відродження" і голова Асоціації болгар в Україні Антон Кіссе придбав нерухомість на своїй історичній батьківщині — у Болгарії. У цій країні його дружина має три квартири та гараж, а в самого нардепа є квартира площею 87,71 кв. м за 105 959 гривень.

Наші народні депутати мають нерухомість і за океаном, зокрема у США. Приміром, нардеп Євген Рибчинський у декларації вказав, що його дружина Юлія орендує в Америці будинок площею 450 кв. м. Квартиру в цій країні, площею 70 кв. м, орендує й дружина гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського. А нардеп з "БПП" Максим Єфімов має в США квартиру площею 279,30 кв. м та ще одну недобудовану — на 117 кв. м.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35