«Zалізний Тато» видасть спогади харизматичного ексмера Маріуполя

КНИГИ
02 липня, 17:01
«Zалізний Тато» видасть спогади харизматичного ексмера Маріуполя

Наперекір повномасштабній російській агресії вітчизняне книговидавництво не жевріє і не спочиває, а навпаки дивує карколомними новинками.

Яскравим тому свідченням є "Книжка про місто" авторства Михайла Поживанова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видавництво "Zалізний Тато".

Вказана праця до дрібних деталей розбирає феномен урбанізму і містокерування як такого на прикладі вже багатостраждальної української перлини Приазов'я.

«Наше видавництво підготувало для вас несподіваний хід конем. Пантеон виданих нами авторів поповнив портрет відомого політика і харизматичного ексмера Маріуполя (у 1994-1998 роках) Михайла Поживанова. Про героїчний спротив і падіння Азовської цитаделі, на початках лютого ми не здогадувались. Однак наша гуманітарна закладка стала знаковим передчуттям випробувань і спонукою монументалізувати атмосферу українського Маріуполя в черговій книзі», – йдеться в анонсі "Zалізний Тато". 

Порадувати читачів новинкою дружнє нам видавництво планує найближчими днями, а передзамовлення примірника можна зробити безпосередньо на сайті.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", що московські попи спалили українські книги у тимчасово окупованому росіянами Маріуполі.

вибір редакції
Читайте також:
Книги
Наступного понеділка, 11 жовтня, у Полтаві відбудеться презентація книги про Народного Героя України Олександра Музичка.
10.10.2021, 08:05
Полтава
Наступного четверга у Полтаві відбудеться Марш захисників і захисниць України, присвячений святкуванню Покрови.
09.10.2021, 07:59
Полтава
Вільний громадянин у прогресивній громаді: хто він?
06.10.2021, 08:12
Полтава
У приміщенні Зіньківської міської ради відбулося засідання орґанізаційного комітету з питань проведення медового ярмарку.
03.08.2021, 13:17
Книги
Наукову працю вітчизняних дослідників Юрія Юзича і Романа Коваля цими вихідними презентуватимуть у двох містах Полтавської області.
13.07.2021, 08:12
Книги
Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.
18 липня, 08:18