«Zалізний Тато» видасть спогади харизматичного ексмера Маріуполя

КНИГИ
02.07.2022, 17:01
«Zалізний Тато» видасть спогади харизматичного ексмера Маріуполя

Наперекір повномасштабній російській агресії вітчизняне книговидавництво не жевріє і не спочиває, а навпаки дивує карколомними новинками.

Яскравим тому свідченням є "Книжка про місто" авторства Михайла Поживанова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видавництво "Zалізний Тато".

Вказана праця до дрібних деталей розбирає феномен урбанізму і містокерування як такого на прикладі вже багатостраждальної української перлини Приазов'я.

«Наше видавництво підготувало для вас несподіваний хід конем. Пантеон виданих нами авторів поповнив портрет відомого політика і харизматичного ексмера Маріуполя (у 1994-1998 роках) Михайла Поживанова. Про героїчний спротив і падіння Азовської цитаделі, на початках лютого ми не здогадувались. Однак наша гуманітарна закладка стала знаковим передчуттям випробувань і спонукою монументалізувати атмосферу українського Маріуполя в черговій книзі», – йдеться в анонсі "Zалізний Тато". 

Порадувати читачів новинкою дружнє нам видавництво планує найближчими днями, а передзамовлення примірника можна зробити безпосередньо на сайті.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", що московські попи спалили українські книги у тимчасово окупованому росіянами Маріуполі.

Читайте також:
Полтава
Цієї суботи, 2 вересня, у затишному дворику обласного краєзнавчого музею відбудеться публічна лекція мистецтвознавиці Ярини Цимбал.
31 серпня, 17:57
Мистецтво
29 вересня у Львові відбудеться без перебільшення знаменна подія, мета якої має подвійний благородний сенс.
16 серпня, 17:23
Виміри
Гоноровий заплив ставить за мету зібрати 2,4 мільйона гривень для закупівлі гранатометів УАГ-40 підрозділом "Вовки Да Вінчі".
10 серпня, 13:45
Спорт
Так допоможемо зібрати кошти на вогневі засоби для роти "Гонор" легендарного батальйону "Вовки Да Вінчі"!
05 серпня, 19:24
Політика
3 серпня у Києві відбудеться перший Міжнародний online-симпозіум на тему "Російський імперіалізм та колоніалізм".
25 липня, 20:10
Кримінал
Той, хто Вітчизні вірний до загину, нині сам потребує міцного плеча побратимів і небайдужих громадян. Не дамо засудити патріота!
07 липня, 17:47