Залужний закликав Міллі не тягнути з озброєнням

ВІЙНА
04.04.2023, 21:18
Залужний закликав Міллі не тягнути з озброєнням

Аби очікуваний контрнаступ наших захисників був успішний і добутий малою кров'ю, необхідно якнайбільше військової західної техніки.

Про це у черговій телефонній розмові з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США заявив Головнокомандувач Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Генерал Валерій Залужний розповів генералу Марком Міллі про поточний стан справ на лінії фронту, де ситуація доволі складна, але попри всі негаразди контрольована.

«Провів змістовні телефонні перемовини з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Особливу увагу приділили питанню постачання озброєння і боєприпасів. Наголосили на важливості посилення системи протиповітряної оборони України.

Обговорили майбутні кроки Збройних Сил задля деокупації території нашої держави. Домовилися і надалі активно взаємодіяти. Я вдячний генералу Міллі за послідовну підтримку нашої держави. Разом до перемоги», – сповістив генерал Залужний.

Своєю чергою, як уже повідомляв "Останній Бастіон", справи окупаційно-терористичного контингенту РФ в Україні настільки погані, що міністру нападу й агресії доводиться вживати крайні заходи.

Читайте також:
Опінії
Українська армія на силу воює тими людьми, які до неї вступили. Цивільні мусять обирати — ставати на захист Неньки чи опинитися в окупації.
02 квітня, 13:48
Війна
У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.
25 лютого, 19:02
Опінії
Дивімося на речі реалістично: Москва сама не впаде, ніколи такого не було. А тому, мусимо чимдуж підштовхнути падаючу у труну недодержаву.
21 січня, 11:15
Війна
Бійці «Інтернаціонального Легіону» — контрактники. Але як і українці, вони відважно воюють, отримують поранення і гинуть за Україну.
12.11.2023, 16:12
Опінії
Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.
29.10.2023, 13:25
Війна
Якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", то це поганий план.
03.09.2023, 18:14