Запоріжжю може загрожувати доля Авдіївки — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
18 лютого, 14:57
Запоріжжю може загрожувати доля Авдіївки — фронтовик ЗСУ

Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.

Невтішний прогноз для рідного міста змалював доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї Окремої механізованої бригади Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». З його слів, Запоріжжя потребує негайного укріплення з півдня та сходу

Причина панічних настроїв учасника бойових дій, який нині перебуває безпосередньо на Оріхівському напрямку, зрозуміла — росіяни зосередили там свіже зібране багатотисячне угруповання. Цілком очевидно, що після загарбання Авдіївки ворог перенесе удар на Запоріжжя.

«Місто можна захопити тільки взявши його в повне оточення, або стерти важкою зброєю кожен будинок де може бути організована оборона. Ми маємо їбашити дуже потужні лінії оборони на 2-3 лінії, а не жувати соплі. Зараз нависла загроза на Запорізькому напрямку.

Армія просить трактори у місцевої влади для зведення оборонної лінії в тилу, але ніхто ніхуя не дає, бо йобаний трактор можуть уїбати. Прошу Офіс Президента звернути увагу на цю проблему! Чому приватні підприємці готові на такі кроки, а запорізька адміністрація ні? Час витрушувати те лайно з кабінетів, доки не пізно», — де добираючи слів слушно зауважив фронтовик на позивний «Осман».

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», минулого тижня очільник Запорізької ОВА Іван Федоров закликав евакуюватися мешканців прифронтових сіл. Ситуація у регіоні щодня стає загрозливою.

Слабка фортифікація на Запорізькому напрямку станом на 1 лютого 2024 року
Слабка фортифікація на Запорізькому напрямку станом на 1 лютого 2024 року
Читайте також:
Війна
Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.
31 березня, 15:42
Війна
Наразі тривають зіткнення вздовж залізничного полотна східніше Часового Яру.
25 березня, 09:30
Опінії
Будувати фортифікаційні споруди потрібно не тоді, коли вже все провалилось, а завчасно — щоб цього провалу не сталось.
16 березня, 19:45
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.
14 березня, 08:27
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
03 березня, 16:31
Війна
Протягом доби на фронті відбулося 70 бойових зіткнень. Окупаційні війська атакували українські позиції на кількох напрямках.
02 березня, 20:27