Запорізький «Хабад» розводить щурів поряд зі школою

ПОЛІТИКА
20 березня, 08:29
Запорізький «Хабад» розводить щурів поряд зі школою

Носії зірок Давида на грудях переконані, що українська земля — їхня власність. А тому плюндрують її подібно до багатостраждальної Палестини.

Красномовним доказом слугує випадок на вулиці Бородинській у місті Запоріжжя, де розташований закритий освітній заклад сіоністського угруповання «Хабад». Мешканці сусідніх багатоповерхівок скаржаться у соціальних мережах на антисанітарію, від якої множаться гризуни.

Комунальні служби прифронтового обласного центру чомусь і собі також ігнорують кричущий стан справ у вказаній місцевості. Вочевидь освячені зіркою Давида носії відверто чужих українцям цінностей не дозволяють заходити на прилеглу до їхнього закладу територію.

«Це справжнє жахіття! Вулиця Бородинська, школа «Хабад», поряд — музична школа. Дві купи листя на території та одна гора різного сміття біля паркану ще від весни минулого року. Під парканом лазять щури... а у школах займаються діти. Проте нікому немає діла до цієї ситуації», — обурюються запоріжці.

Важливо зауважити, що подібні випадки почастішали на всій території України після приходу до влади каґалу Зеленського-Єрмака-Татарова. Гляньте лише на те, що «зелені ямщики» наробили у Полтаві, яка колись була колискою української культури, а нині скніє у руїнах (і це без ракетних ударів росіян)!

І насамкінець укотре наголосимо для вітчизняних прислуг світового єврейства: Україна належить українцям, як Палестина (Свята Земля) належить палестинцям. Третього, як відомо з історії, не дано!

Запорізький «Хабад» розводить щурів поряд зі школою_1
Читайте також:
Полтава
Отримуючи заробітну платню за вивезення відходів, співробітники Глобинського комунгоспу діють на свій розсуд. А саме, забруднюють довкілля.
30 січня, 14:38
Новини
Руйнування дамби на "АрселорМіттал Кривий Ріг" спричинило витік технічної води об'ємом майже 80 тисяч м³.
24.12.2021, 11:44
Новини
Комунальне підприємство "Первомайськводоканал" здійснило забруднення річки Південний Буг каналізаційними стоками.
17.12.2021, 13:42
Життя
З метою захисту від коронавірусу слід якомога менше використовувати одноразові маски, бо вони становлять небезпеку для довкілля.
10.12.2020, 11:26
Новини
Погодні умови сприятимуть зниження рівня шкідливих речовин у повітрі.
09.12.2020, 14:45
Життя
Часто люди викидують їх прямо на землю.
24.11.2020, 16:47