Затримані бойовики ПВК Вагнера говорять, що їхали засмагати й дивитися на собор

СВІТ
02 серпня, 14:35
Найманці ПВК Вагнера
Найманці ПВК Вагнера

Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"

Затримані в Білорусі бойовики російської приватної військової компанії Вагнера заявляють, що приїхали в країну, щоб звідти нібито вилетіти до Туреччини на відпочинок і огляд Собору Святої Софії. Про це заявив глава Слідкому Білорусі Іван Носкевіч, повідомляє Белтелерадіокомпанія.

За словами Носкевіча, затримані дають суперечливі свідчення, зокрема, про кінцеву точку їх подорожі: "Про те, що група нібито мала намір вилетіти з Мінська в Стамбул, кажуть менше половини людей, решта вказують зовсім інші точки остаточного візиту в інші країни".

"Що стосується тих, які нібито летіли до Туреччини, у них точно так само різні цілі потрапляння в цю країну. Хтось летів засмагати, хтось відпочивати, хтось охороняти якісь об'єкти нібито, а хтось оглянути Собор святої Софії ", - розповів Носкевіч.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50