Затриманий колишній глава поліції та міністр оборони Молдови Олександр Пинзарь

СВІТ
31 липня, 15:05
Затриманий колишній глава поліції та міністр оборони Молдови Олександр Пинзарь

А у нас: Аваков в Італії, а Татаров керує з Банкової

Співробітники Служби інформації та безпеки (СІБ) й прокурора затримали екс-міністра оборони та колишнього начальника головного поліцейського Молдови Олександра Пинзаря.

Пішла "гвардія Плахотнюка-Додона". А ще ж навіть Уряд новий не затвердили !

Нагадаємо, що на дострокових парламентських виборах у Молдові лідирує партія "Дія і солідарність" (PAS), яка набрала 52,53% голосів виборців.

На другому місці опинився блок Партії соціалістів та Партії комуністів (ПСРМ-ПКРМ) - набрав 27,36% голосів. Третє місце дісталося партії "Шор", за яку проголосували 5,78% виборців.

"Громадяни Молдови повинні якомога швидше відчути переваги чистого парламенту, який дійсно піклується про проблеми людей",  - прокоментувала результати виборів президентка Мая Санду.

Глава держави зазначила, що після визнання результатів голосування 11 липня, вона зможе обговорити з парламентом формування нового уряду. "Як президент я хочу працювати з компетентним і непідкупним урядом, який в першу чергу піклується про інтереси громадян", - зазначила вона. 


А тим часом Арсен Аваков показав, що життя після відставки існує та відзначив цю подію на узбережжі Італії під келих «Luce della Vite», 2012 року. Його вартість дорівнює половині місячної зарплати поліцейського - 6 499 грн.

Затриманий колишній глава поліції та міністр оборони Молдови Олександр Пинзарь_1

«Чаус?..Не слышал», -  прокоментував вчорашні події ексміністр МВС. Також він побажав: «цените настоящее, а не проходящую суету».

вибір редакції
Читайте також:
Мережею відеокамер зовнішнього стеження та нагляду невдовзі вкриють всю територію Кременчуцького району.
03 вересня, 09:59
Соратник Кадирова збирає данину у Москві.
15 липня, 22:27
Зе-"реформатори" продовжують планомірно нищити вітчизняну систему освіти, до процесу вже залучили орґани місцевого самоврядування.
14 липня, 11:53
Вітчизняні оліґархи — ініціатори розвороту України обличчям до комуністичного Китаю. Причина банальна: найбагатшим "українцям" мало грошей.
10 липня, 19:07