Російський бізнес дурить споживачів

СВІТ
25 вересня, 10:12
Російський бізнес дурить споживачів
Фото: YLE

Підприємливі ділки з РФ взялися маркувати свою продукцію фінською мовою, щоби показати нібито високу якість, яка залишає бажати кращого.

Свідченням цього є виявлення журналістами видання "Helsingin Sanomat" низки товарів на полицях крамниць у Санкт-Петербурзі та Москві, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у зв'язку з запровадженими США і ЄС санкціями іноземні продукти харчової промисловості стали для росіян дорогою рідкістю.

Аби задовольнити попит споживачів і нажитися на цьому, деякі виробники у самій РФ взялися до маніпуляцій – випускають на ринок продукти з маркуванням фінською мовою, іноді кириличним шрифтом.

«Як нам вдалося з'ясувати, на Росії фінську мову використовують для створення образу якісного і смачного товару, зокрема йогуртів чи масла, навіть тоді, коли він насправді вітчизняного виробництва й не відповідає європейським стандартам. У Санкт-Петербурзі та Москві до процесу покупок треба підходити дуже уважно; тут різні підробки зовсім не рідкість, навіть навпаки – замість якісного фінського масла вам підсунуть місцевий спред», – зазначають журналісти видання "Helsingin Sanomat".

Прикметно, але станом на тепер російські бізнесмени обмежуються розповсюдженням вказаної сумнівної продукції поки виключно внутрішнім ринком.

Однак якщо їхні справи підуть угору, то подібні "фінські" фальсифікати планується продавати на прилавках білоруських, вірменських і казахських крамниць.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що людство потроху привчають до штучних харчових продуктів, імовірно орґаніка лишиться доступною тільки багатіям.

Читайте також:
Сучасна продовольча допомога африканцям, які голодують і не мають достатньо коштів для придбання їжі, виглядає повною профанацією.
18 червня, 12:37
Вітчизняні виробники молочних продуктів втратили частину внутрішнього ринку через нездатність реагувати на зростання попиту.
23 квітня, 12:14
Тим часом в Україні стартує розпродаж землі за безцінь.
16 лютого, 20:16
Ймовірно близько 7,5 тисяч людей могли контактувати із вказаним інфікованим м’ясом.
15.11.2020, 14:35
За останній тиждень найбільше знизилася реалізація цукру (-27%), сала (-30%) і масла вершкового (-50%), – заступник міністра економіки.
02.04.2020, 20:00
Ціни на гречку зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву.
24.03.2020, 16:55