Завтра в Конотопі відбудеться засідання по сфабрикованих справах ветерана Володимира Назаренка

ПОЛІТИКА
08 червня, 20:41
Володимир Назаренко
Володимир Назаренко
Фото: Вікіпедія

Назаренко відомий боротьбою із київською бандою забудовників. На нього двічі нападали й стільки ж разів палили його автівки.

Завтра, 9 червня, в Конотопі відбудеться чергове судове засідання у справі ветерана україно-російської війни Володимира Назаренка, 
депутата Київради VIII скликання, за «зшитими звинуваченнями», передбаченими ч.4 ст. 296 ККУ.

Про це повідомляє правозахисна ініціатива «Правотворець».

Володимиру Назаренку інкримінують буцімто хуліганські дії стосовно двох посадових осіб КМДА.

Назагал проти ветерана сфабриковано 13 томів, які об’єднані так звані «епізоди» різних років і місць, зокрема матеріали, які були сфабриковані в Конотопі на вимогу місцевих «князьків» ще у 2017 році, і знову ж таки безпідставні заяви чиновників КМДА. Причиною всього цього - активна позиція Назаренка.
 
Раніше повідомлялося, що за час роботи в земельній комісії Київради Володимир Назаренко захистив від забудови десятки скверів (в тому числі сквер ім. Мирослава Мисли, сквер ім. Максима Шаповала), підтримав громаду в її справедливому прагненні зберегти населені вулиці Києва від забудови (Протасів Яр, пров. Польовий, 7, просп. Перемоги, 41а), захищав землі університету КПІ від комерційної забудови (незаконний ЖК «Кампус») і підтримав студентів у їх протестах проти корупції в НТУУ «КПІ», зокрема проти ректора Згуровського М. З.

Окрім цього, Назаренко захищав землі приватного сектору «Жуляни» від незаконного забудовника «ZIMcapital» («ParkLand»), боровся проти забудовника ТОВ «ІБК Обрій», який будує висотку на могилах Бабиного Яру (вул. О. Теліги, 25). Також, з 2018 року захищав мешканців гуртожитку по вул. Польовій 19/8, яких забудовник намагався виселити «на вулицю», аби збудувати черговий ЖК.

Відсіч «тітушкам» і «сепаратистам» на вулицях мирного Києва, викриття корупції в департаментах КМДА і неодноразові звернення до правоохоронних органів, вимоги до мера Києва звільняти чиновників-корупціонерів стали причиною фабрикування чорних статей.

А у 2018-19 роках на ветерана двічі нападали і стільки ж разів палили йому автівки. Зайве нагадувати, що ніхто за це так і не відповів.

А влітку 2020 року один з посіпак будівельної мафії, заступник головного архітектора Києва Юрій Тацій, який видає дозволи (містобудівні умови та обмеження) на більшість незаконних будівництв у столиці, зокрема на «висотки» в центрі замість історичних будівель, напав на Володимира Назаренка, коли той зайшов до приймальні з метою переглянути документи, отримав супротив від чиновника, який нецензурно лаявся та вдарив в обличчя депутата. 

Так Тацій вчинив провокацію, публічно оголосив себе потерпілим і написав заяву до поліції. Поліція ж швидко відкрила кримінальне провадження проти неугодного владі депутата.

Нагадаємо, що Володимир Назаренко у 2014-2015 роках служив у батальйоні "Київська Русь", командир взводу, молодший лейтенант резерву. Був під Дебальцевим. 

Читайте також:
Пам’яткоохоронця з Львівщини переслідують місцеві корупціонери.
17 червня, 15:24
Або спроба прилаштувати крапку над "і": емпатія чи зневага?
06 червня, 08:59
Очільник російської окупаційної адміністрації у Сімферополі вважає голову Меджлісу кримськотатарського народу "небезпечним провокатором".
01 червня, 14:00
У січні суд засудив Ашурка до п’яти років колонії загального режиму
22 травня, 10:05
В Україні не існують закони... В Україні не існує правосуддя...
19 травня, 14:43
Кличка намагаються максимально дискредитувати, бо дуже хочеться контролювати Київ
18 травня, 11:32