Зе-команда оновить уряд на початку 2021 року

Опінії
29.12.2020, 11:23
Зе-команда оновить уряд на початку 2021 року

Критика підлеглих Дениса Шмигаля б'є по рейтингу Володимира Зеленського, який має намір оновити Кабінет міністрів.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

У міру того, як всередині влади наростає хаотичність і погіршується економічна ситуація в країні, все більше й частіше виникають розмови про можливу зміну уряду (повної або часткової). При цьому в якості кандидатур на прем'єрство звучать у тому числі попередники, яких так критикують представники чинної влади.

Хоча така критика тепер грає в мінус самої влади.

І тому, що економічна ситуація на момент першого півріччя 2019 роки реально була куди краще, ніж вже на початок 2020 року. І тому, що попередники, як тепер всі можуть переконатися, були куди більш професійно багатьох взагалі випадкових і дуже далеких від сфери поточної діяльності людей у ​​владі. І тому що в публічних дискусіях попередники часто набагато переконливіше чинної влади.

І я дуже розумію, коли ті самі попередники, відповідаючи на питання про можливе повернення у владу зараз, публічно дуже чітко формулюють свою позицію: тільки після дострокових виборів. Про це, зокрема, сказав експрем'єр Гройсман під час ефіру на каналі "Україна 24".

Власне, з його аргументами важко не погодиться: йти зараз до влади як технічний менеджер без команди – сумнівна доцільність. Адже, роблячи ті чи інші кадрові рішення, влада шукає, на кого скинути не тільки й не стільки проблеми, скільки відповідальність.

Хоча, раз є моновлада, то і вся повнота відповідальності повинна бути на ній. І якщо нескінченні кадрові зміни мають за мету скинути на когось негатив, а не розв'язувати проблеми, то тоді вихід – це дострокові парламентські вибори, нова коаліція й уряд.

Читайте також:
З 25 січня очікують на початок масштабних протестних акцій.
14 січня, 14:34
За словами судді метою цього всього є блокування роботи Конституційного Суду з розгляду суспільно значущих справ.
13 січня, 18:09
Чергове очікуване перезавантаження уряду, кадрове або ж кардинальне, істотно вплине на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
11 січня, 12:34
Не варто виключати й революційного сценарію.
08 січня, 20:35
Законотворці США вимагають оголосити імпічмент президенту; українському "гаранту" варто було б добровільно скласти повноваження.
08 січня, 11:43
Все ще триває свято – на столі і за вікном, розгнуздано-совкове – у телевізорі, дозоване – на моніторі.
07 січня, 08:59