Зе-«реформатор» Марченко вважає українців «бездарними бідняками»

ЕКОНОМІКА
30.08.2021, 11:05
Зе-«реформатор» Марченко вважає українців «бездарними бідняками»
Фото: Facebook

Недолуга ініціатива чинного міністра фінансів Сергія Марченка закріпити відсталість економіки України є згубною для її громадян.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклала аудитор і керуючий партнер компанії "Saivena group" Олена Жукова, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, останніми податковими законопроєктами "слуги народу" відверто шматують Основний Закон, чим пояснюються суто фіскальні нападки та жорсткий пресинґ Конституційного Суду.

«Схоже, ніхто у владі не прораховував ретельно/професійно фіскальний ефект від так званого добровільного декларування. А швидше за все — було значно сумніше, ніж передбачалося: свідомо допускався нульовий ефект від нульового декларування. Мета ж такого декларування була зовсім іншою — позначити точку нуля для впровадження непрямих методів. І ця мета владою буде досягнута! Щодо непрямих методів. Оскільки ніхто особливо декларуватися не буде, для кожного (практично) буде встановлена ​​точка нуля у розмірі "400 тисяч + квартира..." (як написано у статті 10 закону про амністію). Ну, а все інше — через додаткове оподаткування», — пише Олена Жукова.

Зе-«реформатор» Марченко вважає українців «бездарними бідняками»_1

Керуючий партнер компанії "Saivena group" переконана, що відверто некомпетентний міністр Марченко пропонує законодавчо закріпити відсутність реальних економічних реформ в Україні на роки вперед.

«Урядовець вважає, що "накопичень", на які купуються різні активи, бути не може (чесного оподаткування також; а всі ми — злодії... мило, правда ж?) І тому "податкова повинна запитати у громадянина — "Де взяв гроші"? Тут маса чудових нюансів і можливостей; основний, мабуть, у тому — як саме податкова "запитає"? Фактично, міністр фінансів пропонує відмовитися від основних принципів права і посилити тиск держави на людину: скасувати презумпцію невинуватості, обмежити наші з вами конституційні свободи тощо. А ще, і це, мабуть, апофеоз думок Марченка, — під час планування бюджету, закріпити низький рівень життя українців у порівнянні з іншими країнами», — підсумовує Олена Жукова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.

Зе-«реформатор» Марченко вважає українців «бездарними бідняками»_3
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Як швидко змінюється ситуація в Україні. А все тому, що у нас точиться війна.
15 березня, 21:18
Життя
Все це передбачається змінами до Податкового кодексу України
03 січня, 18:23
Опінії
Зе-команда "слуг неукраїнського народу" взялася регламентувати вітчизняну податкову систему. Готуйтеся, буде боляче!
10.12.2021, 10:33
Кримінал
Вчора СБУ та НАБУ провели низку обшуків по всій Україні
04.11.2021, 12:19
Економіка
Коштом кого і чого зросли надходження до державної скарбниці батьківщини?
15.09.2021, 09:07