Зе-команда заведе Україну у стратегічну безвихідь

ПОЛІТИКА
23 вересня, 17:18
Зе-команда заведе Україну у стратегічну безвихідь

Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.

Ми зараз не можемо ні розгромити РФ, надовго (а в ідеалі — назавжди) позбавивши її здатності вести агресивну політику, ні здатися задля збереження життя. На жаль, це патова ситуація не на один рік.

Для розгромного наступу у нас просто бракує ресурсів, а після всього, що сталося, на милість Кремля розраховувати не доводиться. Капітуляція не збереже нам життя, а перетворить країну на найбільшу розстрільну яму в Європі, куди впадуть усі, включно з москвофілами й колаборантами.

У такій ситуації ми можемо тільки намагатися зберегти якомога більше територій, людей і матеріальних ресурсів... Все, щоби дожити до того часу, коли агресор схибить і зв'яжеться з симетричним противником і скористатися вікном можливостей.

А для цього потрібен патріотичний, відповідальний і кваліфікований уряд, але не шайка мародерів і газлайтерів. Відтак те, що «зелена» потороч заведе Україну у стратегічний тупик, було ясно ще торік.

Будьмо чесними, обрання телевізійного арлекіна в 2019-му — це був абсурд. Збереження її на посаді після повного краху політики примирення з агресором — абсурд у квадраті.

Але ж скільки людей і ресурсів було марно втрачено задля витребеньок та забаганок політичних банкрутів, що за будь-яку ціну намагаються пролонгувати своє нікчемне правління. І кінця цього Зе-правління до завершення війни не очікуємо.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00
Опінії
Він нічого так і не зрозумів. Ні про цінності, ні про свій народ, ні про те, чому військо твій надійний гарант фізичного існування.
21 листопада, 18:35
Політика
Зеленський заявив, що росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити хаос усередині країни, щоб «змістити президента».
17 листопада, 14:07
Політика
Замість обіцяних Зеленським $4000, освітяни отримуватимуть $470.
15 листопада, 17:55