Спікер Палати представників США відмовив у виступі Зеленському

ПОЛІТИКА
21.09.2023, 18:27
Спікер Палати представників США відмовив у виступі Зеленському
Фото: Google

Кілька годин тому Володимир Зеленський прибув до Вашинґтону. Він має виголосити промову перед Сенатом.

Натомість Кевін Маккарті, який очолює нижню палату парламенту США, не дозволив президенту України виступати перед конґресменами. Зі слів спікера, причиною є «зайнятість законотворців».

«Зеленського хіба обирали до Конґресу? Він що, наш президент? Я не маю йому нічого обіцяти. У мене до нього є питання: де підзвітність стосовно коштів, які ми вже витратили? Який у нього план перемоги? Гадаю, це те, що хочуть дізнатись і американці», — прокоментував ситуацію очільник Палати представників.

Важливо розуміти, що пан Маккарті представляє правоконсервативну частину опозиційної Республіканської партії, зокрема трампістів. Вони публічно неодноразово заявляли, що «США дають Україні занадто багато допомоги й повинні зосередитися на внутрішніх проблемах».

Виступ Зеленського у нижній палаті Конґресу, який скасував спікер, мав відбутися о 17:00 за Києвом. Таким чином, республіканці демонструють ставлення до людини, котра прикриває корупцію своєї команди під час відбиття українськими захисниками російської воєнної агресії.

Читайте також:
Політика
Відомий голлівудський актор, режисер і продюсер італійського походження закликав американців не голосувати за попередника Джозефа Байдена.
03 березня, 09:37
Політика
Американці, яким слід було б краще знати, що робити, вибирають страх, а не Конституцію. Вони знаходять виправдання для ігнорування законів.
18 січня, 19:04
Політика
Київ роками був надійним партнером Брюсселя й усіх своїх західних сусідів. Нині настала черга перейти на вищий щабель союзницьких відносин.
15.12.2023, 14:36
Опінії
У ситуації, в якій опинився волею долі наш народ, прості та швидкі рішення – не вихід. Це радше відкладена на потім катастрофа...
13.08.2023, 20:38
Політика
Головний проукраїнський політик північноєвропейської країни та щирий фінський націоналіст Юссі Галла-аго вже висунув свою кандидатуру.
08.07.2023, 17:13
Блоги
Всевишній завжди дає нам можливість і свободу вибору, сподіваючися, що ми зробимо правильно. Але вибір усе одне за нами.
08.07.2023, 16:01