Зелені потвори грабують воюючу країну

ПОЛІТИКА
27.11.2022, 14:29
Зелені потвори грабують воюючу країну

Після ручкання з Єрмаком Резніченко хоче у грудні злити на асфальт ще 1,5 мільярда гривень

Дніпропетровська облрада сьогодні 25 листопада має розглянути питання про збільшення видатків на ремонт місцевих доріг вдвічі – з 1,5 до 3 млрд грн.

Про це написала журналістка «Схем» Валерія Єгошина.

За її даними, Дніпропетровська облдержадміністрація розіслала депутатам облради проект рішення про внесення змін до запланованих раніше витрат бюджету.

Витрати на «утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури» планують збільшити за рахунок таких статей:

  • видатки обласного бюджету збільшити з 329 млн грн до 1,6 млрд грн;
  • субвенцію з держбюджету збільшити з 1,1 до 1,2 млрд грн;
  • додатково виділити 205 млн «за рахунок трансфертів з інших місцевих бюджетів».

«Тобто, суму витрат по факту збільшили у 2 рази у порівнянні із запланованими – до 3 млрд грн! (до 3 027 671 789 грн, якщо бути точними). Ну, і для розуміння: загалом, згідно з проєктом, обласний бюджет Дніпропетровщини на 2022 рік складає майже 13,5 мільярдів гривень. З них на програми, що стосуються «захисту та безпеки населення» пропонується виділити 438,6 мільйонів. Це, нагадаю, проти 3 мільярдів на дороги», – зазначила Єгошина.

Зелені потвори грабують воюючу країну_1
Зелені потвори грабують воюючу країну_3
Зелені потвори грабують воюючу країну_5

Якщо депутати затвердять ці зміни, то гроші мають перерахувати за дорожні ремонти до кінця 2022 року, тобто у грудні, коли асфальтування неможливе з кліматичних причин.

Цей проект рішення з’явився після того, як керівник ДнОВА Валентин Резніченко 14 листопада взяв участь у візиті президента Володимира Зеленського в Херсон.

2 листопада «Схеми» і «Українська правда» повідомили, що під час вторгнення ДнОДА заплатила 1,5 млрд грн за асфальтування сільських доріг фірмі «Будінвест інжиніринг».

Половина статутного капіталу фірми належала Яні Хланті – особистій подрузі та тренерці Валентина Резніченка.

9 листопада Хланта вийшла зі складу засновників, зараз основним власником фірми є Павло Чухно.

Це віце-президент спортклубу «Прометей». Президентом клубу є давній знайомий Резніченка Володимир Дубинський. Він та його брат Леонід розшукуються у США за шахрайство.

«Будінвест Інжиніринг» посідає першу сходинку за бюджетним фінансуванням ремонту державних доріг.

ТОВ «Будінвест Інжиніринг», співвласницею якого донедавна була коханка керівника Дніпропетровської обласної військової адміністрації, 14 листопада 2022 року отримало 60,45 млн грн дорожніх коштів від Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області.

Зелені потвори грабують воюючу країну_7

14 листопада гроші перерахувала Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області у рамках тендера від серпня 2021 року, який виграла фірма, близька до голови Дніпропетровської ОДА (ОВА) Валентина Резніченка.

Зелені потвори грабують воюючу країну_9
Зелені потвори грабують воюючу країну_11

Йдеться про поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-33 Божедарівка-Болтишка-Малософіївка окремими ділянками вартістю 463,8 млн грн. Згідно з договором, ТОВ «Будінвест Інжиніринг» має до кінця 2022 року завершити всі дорожні роботи.

У 2021 - 2022 роках фірма отримала перемогу у 57 закупівлях та підписала договорів на 13,5 мільярдів гривень. Основними замовниками були: Департамент ЖКГ та будівництва дніпропетровської ОДА та Служба автомобільних доріг в Дніпропетровській області.

Зелені потвори грабують воюючу країну_13

Як бачимо, Володимир Зеленський продовжує покривати корупцію власного оточення.

Зеленський вперто продовжує на високих державних посадах Татарових, Єрмаків, Резніченків та іншу наволоч, яка, відчуваючи свою безкарність, далі продовжує грабувати країну. 

"Останній Бастіон" неодноразово викладав матеріали, в яких прямо й опосередковано вказувалося на шкідницькій антидержавницькій діяльності Андрія Єрмака, Олега Татарова та їхніх ставлеників у владних структурах, що є недопустимим під час війни.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Сільську раду Старого Салтова після окупації відновлять за 62 мільйони.
26.06.2023, 08:25
Політика
Зеленський підписав закон про відновлення великої приватизації та зміну структури ФДМУ
21.06.2023, 11:31
Політика
Як маніпулюють цінами будматеріалів на "Великому крадівництві"
20.06.2023, 12:05
Політика
Відповідне застереження міститься в ухваленій 15 червня резолюції.
16.06.2023, 08:08
Політика
Як у 2022 році витрачалися бюджетні гроші на дороги. 40% від усіх проплат здійснили за закупівлями, яких немає на Prozorrо
23.02.2023, 10:20
Політика
Колишня фірма подруги голови Дніпропетровської ОВА Резніченка отримала новий контракт на утримання доріг на 16 мільйонів
23.12.2022, 15:55