Порошенко вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради»

ПОЛІТИКА
25 березня, 09:39
Порошенко вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради»
Фото: Liga

Експрезидент наголосив, що створення «консультативної ради» означатиме легітимізацію ватажків терористів.

Експрезидент, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко публічно звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою відмовитись від створення так званої «консультативної ради» з ватажками терористів.

Відповідне звернення оприлюднене на офіційній сторінці Петра Порошенка.

Порошенко зазначив, що «погодитися на створення так званої консультативної ради» означає «діяти всупереч національним інтересам України», «легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею і дати їй шанс позбутися санкцій».

«Хто б не поставив формальний підпис під продиктованим із Кремля протоколом про створення такої "ради", відповідальність за це ляже на Зеленського. Тому публічно звертаюся саме до нього із категоричною вимогою відмовитися від задуманого і не погоджуватися на створення "консультативної ради"», – наголосив Порошенко.

«Зараз як ніколи потрібен сильний імунітет, який би надійно захищав український державний організм від будь-яких спроб Росії вразити його», – переконаний лідер ЄС.

Як повідомлялося раніше, петиція до Зеленського з вимогою відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулось у Мінську 11 березня 2020 року, набрала необхідну кількість підписів.

Станом на ранок 25 березня петиція має 28 600 підписів.

Читайте також:
Спроби реалізації мінських домовленостей можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні.
26 березня, 05:13
Захід організовує Київська школа економіки.
22 січня, 09:11
Підозрювані у справі вбивства Павла Шеремета є заручниками геополітичних домовленостей.
27.12.2019, 06:41
У міністра охорони здоров'я ще є Range Rover, а на дружину оформлені кілька видів бізнесу в аграрній, медичній та інших галузях.
вчора, 14:46
Білоруське суспільство не дозріло до того, щоб голосувати за жінку, як потенційного кандидата на посаду очільника держави.
30 травня, 10:05
Законопроєкт посилює відповідальність за ухилення від призову.
29 травня, 19:46